Jump to content

Restaurare EKK E30 M3


AmericanuE30M3

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cu masina totusi ce s-a mai intamplat? :blink:

 

P.S. - cand am vazut primele poze mi-am adus aminte de un M3 e30 care statea si el in paguba pe o strada din Bucuresti. Era bleu cu dungile motorsport pe el. ....A disparut si ala de acolo; 'o fi intr-o lume mai buna acum :) Asta acum ceva ani buni....cel putin 7.

Link to comment
Share on other sites

cu masina totusi ce s-a mai intamplat? :blink:

 

P.S. - cand am vazut primele poze mi-am adus aminte de un M3 e30 care statea si el in paguba pe o strada din Bucuresti. Era bleu cu dungile motorsport pe el. ....A disparut si ala de acolo; 'o fi intr-o lume mai buna acum :) Asta acum ceva ani buni....cel putin 7.

am vazut in locul lui un seria 5 e39 fara facelift cu numere de america..daca nu ma insel

Link to comment
Share on other sites

stiu si eu masina.din fericire era sa dea peste mine odata :blink: nu stiu cine era la volan da era sa omoare 3 oameni. plus mee :) in statie la autobuz.da a fost marfa senzatia. bine ca nu era alta masina asa ca a fost m3 am injurat foarte putin.asta cred ca acum 5 6 7 ani Edited by INTERCEPTOR
Link to comment
Share on other sites

stiu si eu masina.din fericire era sa dea peste mine odata :blink: nu stiu cine era la volan da era sa omoare 3 oameni. plus mee :) in statie la autobuz.da a fost marfa senzatia. bine ca nu era alta masina asa ca a fost m3 am injurat foarte putin.asta cred ca acum 5 6 7 ani

 

off topic: Sal nenea cam scump la vedere pe aici

on topic: se pare ca in America nu mai este timp sa se deschida forumul, doar de lucrat la masina. Modelul asta de masina este visul meu, imi place super mult cum arata, mai este ceva de adaugat, niste faruri, niste stopuri, ceva folii si masina e bomba. Chiar sant curios cate M3 E30 mai is pe la noi in tara.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
@mario.b : acum ca a mai adus mariustxa unul in tara cred ca s-a dublat numarul de M3 E30 :)

 

Daca il dezmembreaza este mare pacat, daca il tine toata stima si tot respectul pentru el. Desi nu ar fii o ideea rea sa cumpar "coaja de M3 si sa il "dotez" din nou. Asteptam vesti de la el sa vedem ce noutate este masina :blink:

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca ai inteles :blink:

 

Masina nu este de dezmembrat, vrea sa-i puna motor de M5 E34.

 

Dar nu este M3 Evo II cum afirma si nici macar M3, este un banal 318i, umflat ca sa arate ca un M.

 

Tot ce este posibil, ar fii mai bine sa intre si el pe acest topic daca il vede si vedem ce are de spus. Stiam ca de obicei ce aduce el in tara le desmembreaza si de aia m-am gandit ca si asta va fii la fel. E30 umflat a avut si Florica (cel galben) si te inducea in eroare ca este M3. Oricum chiar daca nu este M3 E30 tot frumos arata daca este umflat ca un M. Imi place mult de tot ideea in care este umflat.

Link to comment
Share on other sites

Lasati-l pe TXA... Eu vreau sa aflu ce mai face EKK.

L-am vazut o data live pe aici prin Craiova pe la mine. Masina aia face furori in inima oricarui cunoscator...

LE: Americanu nu a mai intrai pe forum din iulie anu trecut... WTF?

Edited by Mario_b
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.