Jump to content

BMW E90 320dA LCI - CKH


ckh

Recommended Posts

Nice!!thumbsup.png

 

Merci!

 

 

Se aude frumos :D cat fu inoxu?

 

Preturile difera in functie de ce vrei sa faci la masina, cel mai in masura sa va raspunda este Razvan de la ARVision.

 

Se aude frumos! De unde vine sunetul respectiv? ai facut ceva pe la evacuare? Bov ceva sau doar din evacuare?

 

Teava in loc de intermediara + finala si dpf off + soft inainte cu ceva timp, conteaza foarte mult daca masina are soft din ce am inteles si conteaza chiar si ce soft are masina si cum sufla motorul :) nu prea sunt in masura sa va dau mai multe detalii, asta mi s-a spus, asta va spun.

Edited by ckh
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ai innebunit ... bine totusi ca mai stii ce faci. E mult suflet si pasiune in masina asta ... sa o alergi fara probleme.

 

Merci mult Lucian!

 

frumos frumos :thumbsup:

 

Merci Acero sefu la detailing :)))))))) curand iti trece pragu, fii pe faza! :p

 

E absolut perfect modul in care e aranjat tipsul in difuser. :wub:

 

Sent from my GT-I9506 using Tapatalk 2

 

Merci, da, au facut treaba buna baietii, mi-am bagat si eu nasu pe acolo la reglaje ca pana la urma trebuie sa imi placa mie dar ma bucur ca am ales tipsurile acestea de 90mm si nu de 100mm celalalt model, imi era teama ca sunt prea mici tinand cont ca cele originale sunt de 84mm si mi se par mici dar sunt si drepte si destul de iesite, probabil d-asta :)

Edited by ckh
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Foarte bine arata!!!bravo! O mica remarca daca imi permiti,la fel am avut si eu pe e90,facut exact acelasi traseu,si i-am gasit un singur inconvenient:iarna se vede cum scoate mai mult abur pe stanga.Si datorita softului RBN care dadea fum aceeasi problema. Edited by Cristian.O
Link to comment
Share on other sites

Frumos cur! ;)

 

Danke! :D

 

 

foarte tare masina; arata foarte foarte bine !sper sa ajung la cel putin una din urmatoarele intalniri sa iti vad/aud masina; sunt curios daca e diferenta asa mare intre stock si ce modificari are a ta (si eu am tot 2.0d 184 CP).succes mai departe!

 

Eu deobicei ajung la fiecare intalnire, ne vedem acolo!

 

Foarte bine arata!!!bravo! O mica remarca daca imi permiti,la fel am avut si eu pe e90,facut exact acelasi traseu,si i-am gasit un singur inconvenient:iarna se vede cum scoate mai mult abur pe stanga.Si datorita softului RBN care dadea fum aceeasi problema.

 

Am tinut minte de la tine de asta si din ce am vazut momentan sufla la fel, sa vedem la iarna acum...Merci :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.