Jump to content

Cadrane Bord Aftermarket


Stage

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tinand cont ca tu ti-ai schimbat culoarea nu stiu cum or sa arate la tine, dar pe culoarea normala arata cam asa:

244428[/snapback]

 

Intrebare: se pun peste ceasurile originale si obtureaza lumina emisa de leduri...ele avand iluminare proprie, nu? cum sunt alea de la proxenon.ro

Link to comment
Share on other sites

elvissorin: lasa ma bordu asa cum este. l-ai facut misto.

faza naspa la toate bordurile astea (mai putin cel gen M) este ca se vad urat ziua. si sa schimb bordu original cu o chestie care se vede ca un kur ziua... eu zic ca nu se merita

Link to comment
Share on other sites

Intrebare: se pun peste ceasurile originale si obtureaza lumina emisa de leduri...ele avand iluminare proprie, nu? cum sunt alea de la proxenon.ro

244430[/snapback]

 

 

Nu se pun peste ceasurile originale. Este o simpla folie din plastic transparent care se inlocuieste.

Link to comment
Share on other sites

Nu se pun peste ceasurile originale. Este o simpla folie din plastic transparent care se inlocuieste.

244440[/snapback]

 

da da la asta ma refeream dar exprimarea mea are lipsuri...ideea e urmatoarea..se pune folia...dar lumina aia de unde provine?alimentezi folia separat si ilumineaza ea sau lasa lumina de la ledurile masinii sa treaca schimbandu-i culoarea in rosu de exemplu?

Link to comment
Share on other sites

da da la asta ma refeream dar exprimarea mea are lipsuri...ideea e urmatoarea..se pune folia...dar lumina aia de unde provine?alimentezi folia separat si ilumineaza ea sau  lasa lumina de la ledurile masinii sa treaca schimbandu-i culoarea in rosu de exemplu?

244449[/snapback]

 

Lumina provine de la ledurile din bord, folia nu se alimenteaza.

Link to comment
Share on other sites

E pus doar contactul in poza ta, bordul nu este aprins. Sau leduri albe cum a facut elvislorin

244468[/snapback]

 

si aici intervin eu...pot sa fac montaj cu leduri pt doritori...hai la tata...ieftin si bun...experienta?pai am lucrat pe masina mea si am prins shpilul

brandex tu vinzi folia iar eu pun ledurile - facem si noi ceva co-branded :blink:

Link to comment
Share on other sites

si aici intervin eu...pot sa fac montaj cu leduri pt doritori...hai la tata...ieftin si bun...experienta?pai am lucrat pe masina mea si am prins shpilul

brandex tu vinzi folia iar eu pun ledurile - facem si noi ceva co-branded  :blink:

244475[/snapback]

deci media de la ceasuri 125 euro..si montajul cu tot cu leduri?!

Link to comment
Share on other sites

si aici intervin eu...pot sa fac montaj cu leduri pt doritori...hai la tata...ieftin si bun...experienta?pai am lucrat pe masina mea si am prins shpilul

brandex tu vinzi folia iar eu pun ledurile - facem si noi ceva co-branded  :blink:

244475[/snapback]

 

N-ar fi o idee rea.

Link to comment
Share on other sites

SI ledurile astea se schimba usor?! sau mai bine nu!?

244471[/snapback]

 

pot sa iti spun ca acum stiu exact cum se demonteaza, cum se monteaza si cate si ce leduri trebuie...daca te tenteaza gandeste-te la o combinatie de culori...si o rezolvam ieftin...teoretic montajul il facem in 1 zi cel mult...pt ceasuri, bloc optic, consola centrala, butoane etc

ia sa pun eu topic la mica publicitate

Link to comment
Share on other sites

deci media de la ceasuri 125 euro..si montajul cu tot cu leduri?!

244477[/snapback]

 

un led cu luminozitate mare e 2,8 lei...uita-te pe topicul meu unde sunt ledurile si cate sunt...gandeste-te ce vrei sa schimbi si anunta-ma...daca vrei doar ceasuri fara schimbarea display-ului tre sa schimb vreo 18 leduri, mai pui transportul...cam 70 ron ledurile...manopera e ieftina - adica demontare, schimbare leduri, montare la loc - problema e deplasarea la severin...ia ID-ul meu si vb pe mess: elvislorin...e mai simplu asa

cei interesati PM me

Link to comment
Share on other sites

Pt E34 nu m-am interesat. Doar E36, E38, E39, E46. Pretul este cum a spus is c0sta intre 100 si 150 de euro in functie de model. Nu stiam ca e cineva interesat de asa ceva de asta nu am postat.

244245[/snapback]

 

Cand ai timp, posteaza imagini cu oferte pt. E34 sa-mi aleg ceva. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.