Jump to content

Caut mecanic BMW


Parintele Deceneu

Recommended Posts

Ma indoiesc ca v-a gasi acel mecanic sa lucreze la un M5.., asa cum au spus si altii; mecanicii buni sunt deja bine platiti, sau sunt prea ocupati ... sa lase tara pentru ideea ca ar putea face bani (ocazional)?

 

Mecanicii buni sunt rari iar acestia nu intra pe forum [sa explice altora cum se face una alta (?)] pentru ca sunt prea ocupati.

 

Cum intru de ceva vreme pe forumul asta mi-am dat seama (personal) cam cine presupune si cine se pricepe la o masina (fara a ofensa).

Auzi, daca ti-e mila de mecanici ca ar lucra doar pentru £250 / zi ajuta-ma mai tu si mai pune in £250 pe zi:) ca sa numai fie umiliti mecanicii:)

Link to comment
Share on other sites

aroganta??? cred ca invidia din ochii vostrii(a unora) va face sa ma vedeti arogant. £250 lire / zi este o suma enorma in Romania. Eu consider ca e plate regeasca. N-am colectie de M-uri, am un F10 diesel ca daily driver si un M5 cu volan pe dreapta. Pt. ca vreau sa ma mut in Spania mi-am luat un M5 cu volan pe stanga cu motorul stricat de 3 ori mai ieftin decat puteam sa-l cumpar din europa. Si acum vreau sa dau £500 lire(bani pe care multi ii vedeti la TV in romania)

sa ma ajute cineva sa schimb motorul. Chiar atat de idiot e neamul romanesc inca nu intelegem lucruri simple?

Sa fiu in locul tau as da anunt la mica publicitate decat sa caut pe forum, fie el si BMW.

 

 

Lasa minusul in pace Parintele.. mai bine ia aminte ca stiu ce spun!

 

Adevarul probabil e ca nu te pricepi ... si alegi sa il schimbi cu un mecanic (motorul) pe masina din SUA ca sa te cari in Spania ca Anglia va pune condtii.. romanilor.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

gata cu mingea ca spargeti geamu'!

 

@Parinte, din respect pt Deceneu inca nu iti iei ban pe forum... dar ai AVERTISMENT, asa ca la primul derapaj esti in decor !

 

@six-in-line, grija mare la limbaj, indiferent de subiect ! altfel, te dai cu Parintele pe aceeasi trasa "ideala"

 

in rest, topicul e inutil, asa ca se inchide...

 

spor pe site-uri de profil cu mecanici!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.