Jump to content

Daca vreti powerball.....


oSerX

Recommended Posts

Preturile afisate pe site-ul ala sunt chiar ciudate......

 

uitati'va pe Caro WebPage

 

preturi mult mai mici....

 

daca aveti contract cu ei de redistribuire le luati si mai ieftin..... :blink:

 

sper sa nu fie tratata ca o reclama sau alte alea.... nu e reclama.... ci pur si simplu sa vedeti ca exista acelasi lucru mult mai ieftin....

Edited by oSerX
Link to comment
Share on other sites

ca sa intelegeti de ce am pus asta aici ..... vazusem o reclama aici pe site prin care www.powerball.ro vinde asa ceva.... si ofera 10% discount...

 

cred ca userii au dreptul sa stie faptul ca se pot gasi aceleasi produse, in alta parte, relativ accesibil- la preturi mult mai bune ...

Link to comment
Share on other sites

Preturile afisate pe site-ul ala sunt chiar ciudate......

 

uitati'va pe Caro WebPage

 

preturi mult mai mici....

 

daca aveti contract cu ei de redistribuire le luati si mai ieftin..... :blink:

 

sper sa nu fie tratata ca o reclama sau alte alea.... nu e reclama.... ci pur si simplu sa vedeti ca exista acelasi lucru mult mai ieftin....

248967[/snapback]

 

 

nu e reclama ... e antireclama la www.powerball-romania.com care e al meu ... :-)

 

preturile lor nu sunt mult mai mici, la unele produse sunt mai mici, la unele mai mari

din cate am auzit, nu stiu sigur, ei nu au stocuri si dureaza ceva pana iti aduc

Link to comment
Share on other sites

ca sa intelegeti de ce am pus asta aici ..... vazusem o reclama aici pe site prin care www.powerball.ro vinde asa ceva.... si ofera 10% discount...

 

cred ca userii au dreptul sa stie faptul ca se pot  gasi  aceleasi produse, in alta parte, relativ accesibil- la preturi mult mai bune ...

248975[/snapback]

 

 

www.powerball.ro e chiar al lor, a lu' caro group

 

al meu, ala cu baner pe bmwclub, este www.powerball-romania.com si chiar ofera 10% discount .... :blink: relativ accesibil- la preturi mult mai bune ...

Link to comment
Share on other sites

nu e reclama ... e antireclama la www.powerball-romania.com care e al meu ... :-)

 

preturile lor nu sunt mult mai mici, la unele produse sunt mai mici, la unele mai mari

din cate am auzit, nu stiu sigur, ei nu au stocuri si dureaza ceva pana iti aduc

249021[/snapback]

 

Eu chiar ii cunosc bine pe CARO, fara suparare dar:

- au stocuri

- ei au adus powerball in RO, si sunt distribuitori oficiali

 

Acum bineinteles ca tu trebuie sa tii cont si de concurenta cand te apuci sa vinzi ceva, asa ca bine ar fi, mai ales pentru ca esti la inceput sa:

-definitivezi site-ul, sa nu te apuci sa vinzi cand el este inca in constructie (parca tu spuneai ca sunt niste probleme)

- vinzi la preturi MULT mai mici daca vrei sa ai o sansa (asta pentru ca cei de la CARO sunt totusi o firma de incredere in RO)

 

Spor la vanzari!

Link to comment
Share on other sites

powerball exista la caro de mult timp.... nici nu stiam ce e powerball cand aveau expus intr'o vitrina pe acolo o chestie albastra... initial am intrebat cum se cheama aia si ce face. nu prea am dat atentie ... insa in timp am aflat...

 

nu vreau sa fac reclama sau anti-reclama- nu am nici un interes in nimic - dar am vrut sa subliniez ce am zis mai sus :)

 

nu stiam ca un user de pe forum detine powerball - sorry for this :blink:

 

LE: http://www.powerball.ro/fun/events/index.php

Edited by oSerX
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.