Jump to content

Merita jantele replica?


kkkristi

Recommended Posts

cine ma poate ajuta cu ceva lamuriri despre jantele bmw E 46 replica M6,calitate la ce drumuri avem?merita sa le incerc?ce model ar merge pe 17 sau 18 :blink: :)

 

Ar fi bine sa alegi alt model, jantele de M6 sunt mult prea comune deja.

 

Mai bine iti iei jantele pe 17 de pachet M, arata de 100 de ori mai bine, se potrivesc cu liniile masinii.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cine ma poate ajuta cu ceva lamuriri despre jantele bmw E 46 replica M6,calitate la ce drumuri avem?merita sa le incerc?ce model ar merge pe 17 sau 18 :blink: :)

 

Ar fi bine sa alegi alt model, jantele de M6 sunt mult prea comune deja.

 

Mai bine iti iei jantele pe 17 de pachet M, arata de 100 de ori mai bine, se potrivesc cu liniile masinii.

 

 

mda... ca ale mele :)

 

Vezi ca se gasesc la second la preturi acceptabile.Noi sunt cam scumpe (1800 EUR din cate stiu) si replica nu cred ca se face.. Eu n-am vazut...

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

N-am avut niciodata replici,numai oem.Sincer daca mi-as lua replici (la e39) sigur nu vor fi de M5.Am vazut atatea e39 cu replici de M5 de parca acuma mi se par ca si daciile alea cu jante Canada .

Cat despre calitate ma gandesc ca-s bune,adica am prieteni care au replici dar nimeni nu sa plans de ele.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

sunt replici si replici ...

am vazut replici la fel de bune ca si originalele BMW, dar si unele foarte proste, aproape imposibil de echilibrat.

 

in general fereste-te de replicile turcesti, dar cel mai bine cumpara de la cineva care se pricepe si care iti poate garanta calitatea lor.

 

am avut cateva seturi replica - fara probleme de nici un fel. in acelasi timp am crapat o janta originala M. mai tine si de noroc sau ghinion, cum vrei sa-i spui.

Edited by cat
Link to comment
Share on other sites

sunt replici si replici ...

am vazut replici la fel de bune ca si originalele BMW, dar si unele foarte proste, aproape imposibil de echilibrat.

 

in general fereste-te de replicile turcesti, dar cel mai bine cumpara de la cineva care se pricepe si care iti poate garanta calitatea lor.

 

am avut cateva seturi replica - fara probleme de nici un fel. in acelasi timp am crapat o janta originala M. mai tine si de noroc sau ghinion, cum vrei sa-i spui.

si stii pe cineva sa imi recomanzi sa cumpar de la el? eventual de aici de pe forum si preferabil din bucuresti.

multumiri

Link to comment
Share on other sites

Si-a pus cineva de pe forum pana acum jante replica? Daca da sunteti multumiti de ele? Ati avut probleme in sensul ca s-au crapat sau v-au tinut mult prea putin timp?Se potrivesc pe masina sau s-ar putea sa am surprize cad desfac pachetul la posta?

 

Totul depinde de seriozitatea vanzatorului.

Userul yona-expert este foarte serios si vinde jante replica produse in Italia.

 

Eu am cumparat un set de la el si sunt foarte multumit.

In plus, a fost foarte punctual si mi le-a adus personal in Bucuresti, trasportul fiind gratuit.

Jantele sunt de calitate, nu am avut inca probleme cu ele.

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Si-a pus cineva de pe forum pana acum jante replica? Daca da sunteti multumiti de ele? Ati avut probleme in sensul ca s-au crapat sau v-au tinut mult prea putin timp?Se potrivesc pe masina sau s-ar putea sa am surprize cad desfac pachetul la posta?

 

Totul depinde de seriozitatea vanzatorului.

Userul yona-expert este foarte serios si vinde jante replica produse in Italia.

 

Eu am cumparat un set de la el si sunt foarte multumit.

In plus, a fost foarte punctual si mi le-a adus personal in Bucuresti, trasportul fiind gratuit.

Jantele sunt de calitate, nu am avut inca probleme cu ele.

 

Daca e baiatul cu serie 5 din piatra neamt inseamna ca o sa imi fie mai usor sa iau de la el. si eu sunt de loc tot de acolo. daca tu mi-l recomanzi o sa merg pe mana ta. Nu am vazut inca pe nimeni care sa fie nemultumit de locurile spre care ii indrumi, fie ele serviceuri vopsitorii sau diagnoze.

Multam!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
vreau sa-mi pun jante replica de m3 modelul nou de 17" si nu stiu cat is de bune... astea originale tin cat de cat la drumurile de cacao din Timisoara... insa nu stiu si daca astea tin... mi sa nu se crape la prima groapa... si-a pus cineva? un sfat as dori

 

 

eu am replici de italia pe a mea si sunt multumit.mi-am mailuat ieri un set nou ca sa imi pun anvelopele de iarna pe ele! daca vrei sa le vezi treci pe la mine la firma.le-am dat si pe celelalte jos de pe masina si iti poti face o idee despre cum arata dupa 40.000 de km

Edited by nulzerocool
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.