Jump to content

Cumpar cotetz


alex230ro

Recommended Posts

Nu iti fac concurenta, dar si eu caut un e36 de proiect, nu chiar "cotet" ca nu am rabdare sa repar toate tigaile prinse de rugina si nici nu am pe cine sa ma bazez ca face o lucrare buna.

 

La partea de pret, da au crescut, stau toti acasa si viseaza la cripto monede. OLX este site de caterinca pe anumite segmente, deci numai daca prinzi un pont din afara spatiului virtual.

Link to comment
Share on other sites

@Dan_316i - uite primit de la un amic dar pe mine nu m-a pasionat https://peoplecars.ro/masini/bmw-320i-kmcertificati/ pare interesant pacat de GPL -ul ala dar in rest e ceva stock daca nu ai pretentii ca mine de cabrio/coupe cred ca merge :frantics:

@cavaliere - fata suparare dar 5,6 k nu dau oricat de 325/525 or fi daca ma iau dupa logica asta, is-ul ar trebui sa cer 10k pe el. Oricum cel mai probabil ca o sa ajung sa iau de afara masina pana la urma .

De altfel nu exclud nici posibilitatea de a lua alta marca am vazut ceva Lancia, Alfa , VW interesante

Edited by alex230ro
Link to comment
Share on other sites

:

@Dan_316i - uite primit de la un amic dar pe mine nu m-a pasionat https://peoplecars.r...-kmcertificati/ pare interesant pacat de GPL -ul ala dar in rest e ceva stock daca nu ai pretentii ca mine de cabrio/coupe cred ca merge :frantics:

@cavaliere - fata suparare dar 5,6 k nu dau oricat de 325/525 or fi daca ma iau dupa logica asta, is-ul ar trebui sa cer 10k pe el. Oricum cel mai probabil ca o sa ajung sa iau de afara masina pana la urma .

 

nu stiu ce e is. e34 525 cu m50 fara rugina nu gasesti afara sub 5 mii. Mai pune adus si ce mai costa sa o ai inscrisa, si ajungi la 6 lejer.

e36 325, la fel, sub 5 mii nu e vreunul. si e36 325 original nu prea mai gasesti.

Nu stiu daca ai mai urmarit piata in ultimii 3 ani, dar eu urmaresc des pt ca vreau sa iau un 525 si pe langa ca se gasesc din ce in ce mai putine, unul foarte bun original, fara rugina si cu macar clima atat costa.

Eu nu zic ca merita sau nu, doar am constatat preturile.

 

ps: tu mai vrei si e36 coupe, pai coupe 325 in conditiile astea iti zic eu ca nu gasesti sub 5 6 mii afara.

Edited by cavaliere
Link to comment
Share on other sites

Alex ma uit doar dupa coupe cu trapa, dar am urmarit si VW Golf 1.

 

@cavaliere - nu are rost sa comentam preturile, unele chiar sunt ireale.

Ireale sau nu, asta e piata. Ca sunt mari, da, sunt,dar cine isi doreste asa ceva ori cumpara la preturile astea care sunt ori nu cumpara deloc, simplu. In mod sigur preturile nu o sa scada.

Asa a fost si cu e30, acum 15 ani gaseai 325 cu 2 mii euro, acum e 15 mii. E36 si e34 se vor aprecia, mai ales 325 si 525, 530 ,535.

Eu imi caut 525 m50 de jum de an si sunt dispus sa dau 5 6 mii, dar nu prea am gasit ceva f bun in primul rand gara rugina si cu macar o clima pe ea.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.