Jump to content

topic fara nume, ca mi-a fost lene sa caut un nume relevant si am scris doar salut


Recommended Posts

Am desfăcut tubulatura de la turbo și a curs puțin ulei. O parere va rog e normal sa fie asa sau e prea mult și sunt probleme ? Paletele turbo nu au joc , masina trage bine , nu mănâncă ulei și nu am erori. F30 318d Mulțumesc!!!20240405_122027.jpg.cc26647722cc3b96077da4be513288b4.jpg

Edited by Dorin3224
Link to comment
Share on other sites

  • Romulus changed the title to topic fara nume ca mi-a fost lene sa caute un nume relevant si am scris doar salut
  • Romulus changed the title to topic fara nume, ca mi-a fost lene sa caut un nume relevant si am scris doar salut

Ce naiba? Era atât de greu sa fie titlul ulei admisie turbo ?🤦 Ăla e începutul unei eventuale probleme, repet începutul. Trebuie sa rezolvi problema, daca nu vrei sa te trezești cu un consum enorm și cu "luatul pe ulei". Sigur ai in intercooler ulei.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, HitmaNLive said:

Era atât de greu sa fie titlul ulei admisie turbo ?

asta spun si eu, original era "salut", eu am editat sa fie mai clar. Moda GenX este nume de topic "salut". Groaznic o sa traim cand vor ajunge astia cu adevarat adulti. Viitoarele comunitati nici nu vor avea titluri relevante, doar salut, salut, salut, salut... scapa cine poate. 

E o lipsa crasa de respect pentru timpul celorlalti de la care cer ajutor dar si pentru sine, ca nu vor primi raspunsurile decat eventual: "Salut si tie!".

 

 

Gandirea e un lucru "greu".

 

Pippi Longstocking Chaos GIF by ZDF

Link to comment
Share on other sites

Romulus ai perfecta dreptate dar eu cred totusi ca sunt useri care nu au mai postat pe forumuri si nu isi dau seama ca titlul este important. Nu cred ca cineva face asta constient, pun salut in titlu de lene.

Edited by goangaus
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goangaus said:

Nu cred ca cineva face asta constient

Dar cand intra, nu vad celelalte titluri macar? Chiar crezi ca nu observa ca se obisnuieste sa se scrie in titlu ceva despre continut si nicidecum salut?

 

Link to comment
Share on other sites

@HitmaNLive ai vreo idee cate mesaje de genul acesta primesc zilnic?

image.png

Adica ai o problema dar nu te straduiesti sa intelegi ci astepti un raspuns rapid de oriunde? Adica nici macar cel mai mic efort?

E vorba doar de "muieți îs posmagii" aici. Daca vrei sa te ajute cineva, depui un efort minim sa intelegi ce si cum si sa ai respect.

Vin zilnic 3-4 astfel de mesaje prin "contact" form, care e acolo pentru cand ai probleme de logare. Cred ca mai bine o dezactivez.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Romulus said:

@HitmaNLive ai vreo idee cate mesaje de genul acesta primesc zilnic?

image.png

Adica ai o problema dar nu te straduiesti sa intelegi ci astepti un raspuns rapid de oriunde? Adica nici macar cel mai mic efort?

E vorba doar de "muieți îs posmagii" aici. Daca vrei sa te ajute cineva, depui un efort minim sa intelegi ce si cum si sa ai respect.

Vin zilnic 3-4 astfel de mesaje prin "contact" form, care e acolo pentru cand ai probleme de logare. Cred ca mai bine o dezactivez.

Poi acum ne intelegi pe noi, astia mai vechi, cand dam raspunsuri ironice?! Tu esti mai activ de 1+ ani pe aici… noi de 10+

ps Buna referinta cu posmagii :)))

Edited by Onnix
Link to comment
Share on other sites

Cred ca e vorba de Tesla, ca e postarea facuta in topicul cu X. 

Nu poti face sa apara un memento cand esti user nou si vrei sa postezi in sectiunile de probleme? Unde sa apara "mentionati model, motorizare, an etc". 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.