Jump to content

E46 320iA


armin

Recommended Posts

  • Replies 350
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

100 euro covrigul cu comenzi si 80 euro imbracatul in piele la George

 

vad ca te-ai pus tare pe a ta :)

 

cum e cu BBS?

 

 

 

eu eram :bashwall:

frumoasa.. jantele mi-au sarit in ochi :unsure:

 

mersi ...nu e ca a ta, dar ma straduiesc si eu sa nu fac marca de rusine <_<

Link to comment
Share on other sites

100 euro covrigul cu comenzi si 80 euro imbracatul in piele la George

 

vad ca te-ai pus tare pe a ta :bashwall:

 

cum e cu BBS?

 

 

Pai e bine cum sa fie, sunt foarte curios acum sa vad cum o sa mearga masina cu cutie manuala :) . Dupa care vreau sa schimb si diferentialul sa pun unul de M3 dar mai incolo ca nu am bani acum <_< .

Link to comment
Share on other sites

100 euro covrigul cu comenzi si 80 euro imbracatul in piele la George

 

vad ca te-ai pus tare pe a ta :unsure:

 

cum e cu BBS?

 

 

Pai e bine cum sa fie, sunt foarte curios acum sa vad cum o sa mearga masina cu cutie manuala :bashwall: . Dupa care vreau sa schimb si diferentialul sa pun unul de M3 dar mai incolo ca nu am bani acum :) .

 

SPOR ! <_<

Link to comment
Share on other sites

... vreau sa schimb si diferentialul sa pun unul de M3 dar mai incolo ca nu am bani acum <_< .

vezi ca nu stiu daca poti, e alta mancare de peste acolo, am inteles ca nu se potriveste nimic de la M3 pe la "noi" :)

Link to comment
Share on other sites

As avea mai multe intrebari daca se poate!

 

Cum stai cu intretinerea la un 320i? comparativ cu un 320d?

 

Si ca sa intreb si eu ca tot romanul....... cu consumul cat stai?

 

Multumesc

 

Cu respect Ionut!

 

 

consumul e 14-15% in bucuresti, afara cel mai putin am scos 7% la 90/h, dar in mod normal 9%

 

intretinerea mi se pare mai mult decat ok, nu am schimbat decat consumabile si pompa de servodirectie.

 

comparativ cu 320d nu pot sa fiu obiectiv pentru ca nu am avut si nici nu o sa am...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Armin, de vreo 45 min. ma uit pe topicul tau, am urmarit toata evolutia E46-lui tau. Pot sa zic ca am ramas impresionat de ce ai facut, se vede ca ai mult bun gust si chiar apreciez asta. Bravo & succes in continuare!

 

 

daca ai avut rabdare sa citesti 45 min.... tot topicul...ce sa zic...multumesc pentru aprecieri :)

 

 

 

inca in putere...

 

 

rulaj de fata mare :unsure: sa ne traiasca !

 

 

<_<

 

si cand ma gandesc ca voiam sa o vand....mare greseala faceam...

 

masina asta ma face sa zambesc cand o vad in parcare, cand o conduc ...e speciala pentru mine :bashwall:

 

tocmai am venit de la o mica plimbare si ce sa mai zic...se comporta exemplar !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nu stiu exact cati bani am bagat in ea, am facut o data un calcul si erau 4000+ euro bagati in modificari

 

poze nu prea am mai facut, dar pun vreo 2 mai recente dupa ce am toaletat putin la motor si dupa un drum la mare ...abia m-am intors

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
Da. Din cate stiu, originalele sunt AC Schnitzer, iar restul sunt clone mai mult sau mai putin chinezesti.

 

Nu sunt inventii sau clone. Sunt produse care le vinde Bmw in reprezentanta si se numesc "aluminium pedals" (alu-style). Alea chinezesti sunt copii dupa Bmw.

 

@armin te salut si te felicit, frumos a ajuns masina :) Acum o sa incep si eu ca am trecut pe seria 3...

Link to comment
Share on other sites

@razvan: mersi :)

 

si eu sunt multumit de masina, sa mai gasesc o bara M tech si poate mai schimb jantele...pe urma trec la coupe facelift

 

pedale nu am mai ajuns sa iau, stau rau cu timpul...poate de sarbatori sa-i fac un cadou ca nu am mai pus nimic nou de mult timp :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.