Jump to content

Vand BMW 520D Touring Fab.2002


costinlogin

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Merci baieti ...sa fie si la voi :) Deja s-a trecut peste 200000 ....deci cum spunea si iulian masina e la jumate de pret :)) (ati vrea voi :) ) revenind la chestii serioase acum ...saptamana asta trebuie sa-i fac revizia ca s-au cam facut km ...si ca sa nu zica lumea ca nu scade hai

11600 ;)

 

up ...neg doritorii sa-si cumpere euro pana nu sare de 4 lei :)

Link to comment
Share on other sites

Din ce conexiuni fac eu...parca vad ca o sa vin pe la tine cu e34-ul si plec cu e39-ul tau.... :)

 

Cum bine ziceai mai sus...nici eu nu ma grabesc ...prea tare...cu vanzarea...ca daca o dau trebuie deja sa am deja cealalta masina...pt ca sunt fizic legat de un mijloc rapid de locomotie...in cazul de fata E34...in viitor un touring...

 

Bafta la vanzare.... :)

Edited by iulian518i
Link to comment
Share on other sites

Vinde-o in lei..e mai stabila moneda :)

UP cu ea...pana ma linistesc si-mi adun conturile...poate o vinzi :)

 

:) tare asta cu moneda stabila ...n-o vand in lei decat daca imi da banii in fata ghiseului de la banca ..in sec 2 i-am si schimbat in euroi :)

 

da nu inteleg de ce esti tu asa grabit s-o vand eu primul ?:) mai curand ar fi invers sa fie ..s-o vinzi tu ..si sa-ti aduni conturile sa ma vizitezi ;)

 

eu zic c-ai fi multumit de spatiu intr-un seria 5 touring :D Am sa mai vb cu inca un amic caruia i-am dat microbul cu BMW-ul ...poate cine stie ...o mariti si te "insori" pe aici la un singur drum :D

Link to comment
Share on other sites

Pret fix in week-endu asta doar 11000 EURO!!!!! Sunt curios daca o sa intereseze pe cineva :) Km reali, optiuni destule, culoare frumoasa, neaccidendata, masina personala de familie. Doritori ....? :)

Deci e timp pana luni :)

Nu te gandi ca asta te ajuta, am incercat si eu de curiozitate chestii de astea cu pret f. mic, dar fara rezultat. Bafta! Nu se stie niciodata.

Link to comment
Share on other sites

Nu te gandi ca asta te ajuta, am incercat si eu de curiozitate chestii de astea cu pret f. mic, dar fara rezultat. Bafta! Nu se stie niciodata.

 

Pe moment a ajuns mai ieftina ca un seria 3 :) eram si eu curios ca si tine. Deci in final nu prtul ii retine pe oameni ci mai mult faptul ca e break ... adica BMW Break :)

Link to comment
Share on other sites

Fratilor de "suferinta" ce pot eu sa va spun ....in primul rand nu vad de ce suntem fraieri daca avem break :) ? In al doilea rand, nu stiu voi, dar eu unul n-am pus decat aici anuntul cu masina de vanzare, n-am fost la nici un targ mare de masini cu ea, am pus-o 2 saptamani pe autovit dar avea si alt pret decat aici deci nu prea m-am agitat asa ca ...nu ma mira prea tare faptul ca n-am dat-o. Ce ma intristeaza sunt in schimb prejudecatile oamenilor despre masina, motor, si ...BREAK dar asta deja e cu totul alta poveste. Dupa cum ai vazut iulian518 e interesat de un break si mai sunt poate multi ca el ...trebuie doar sa ai si-un pic de noroc si sa te afli in locul potrivit la momentul potrivit. Asa ca UP cu masina la pretul de 11500 :) sau schimb cu e60 525d dupa 2005-2006.
Link to comment
Share on other sites

Revin cu poze si mai ales cu un chip tunning ;) se vede in prima poza ..."deci" masina are acum 137 cai :) "doar pentru cunoscatori" :) ...in rest noutati ar mai fi bara fata/spate, haion + capota vopsite (parca am mai scris pe undeva erau prea multe ciupituri si zgarieturi, vizibile in primele poze, care ma deranjau asa ca daca noul proprietar n-a vrut s-o faca ..am vopsit-o eu :) )

 

Up .... culoarea imi place la nebunie ..de-as gasi un e60 la fel ar fi super :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.