Jump to content

membru nou


brandy

Recommended Posts

lasati omul ca intradevar exista in craiova si M5-u si E39-le, cat despre E30 e o masina pe care sigur as fi observat-o, nu prea cred ca a fost vreodata pe la noi asa ceva, oricum deja ar trebui inchis topicul, e epuizat

308467[/snapback]

 

 

n-a zis nimeni ca nu sunt, da' nu-s ale lu' pustiu'

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cu P400 merge in mod normal, nu ai cum sa il dai mai jos!

 

In alta ordine de idei, @ brandy, pune niste poze cu M5 -ul , inainte de a mai intra in dispute cu unii.... :)  :)

308469[/snapback]

era trick question :blink:

Link to comment
Share on other sites

Cu P400 merge in mod normal, nu ai cum sa il dai mai jos!

 

In alta ordine de idei, @ brandy, pune niste poze cu M5 -ul , inainte de a mai intra in dispute cu unii.... :blink:  :)

308469[/snapback]

deja cred ca nu le mai raspund sunt plictisit de niste smecherasi de 5 banuti cu 10 lei in buzunar si si bani de 5l de carburant

Link to comment
Share on other sites

lasati omul ca intradevar exista in craiova si M5-u si E39-le, cat despre E30 e o masina pe care sigur as fi observat-o, nu prea cred ca a fost vreodata pe la noi asa ceva, oricum deja ar trebui inchis topicul, e epuizat

308467[/snapback]

daca esti din craiova treci pe la clubul mirage si te convingi tu si poate facem si o tura

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.