Jump to content

my 325 :)


Calin325

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 5 weeks later...
super super....eu insa i as fi pus eleron de m3...atata tot(parerea mea) in rest bestial

ce angel eyes ai?se vad bestial pe albastru!!! vreau si eu!!!:blink:

40307[/snapback]

 

 

farurile asa le-am cumparat ...sunt agel eyes cu leduri..pot sa pun ce culoare vreau....se schimba in 5 minute:)

Link to comment
Share on other sites

calin325,daca ai cerut pararea tre sa suporti si criticile nu numai laudele...am vazut ca l-ai cam repezit pe gabi323i ca nu i-au placut pragurile.....problema e ca nu se mai poarta praguri de genul asta si daca ai fi mai atent ai observa ca un tuning simplu si cu gust e mai apreciat decat unul agresiv....singurul lucru de remarcat cat de cat la masina ta sunt jantele....sopilerul din spate e super naspa ,iar cel din fata nu se potriveste cu masina ,trebuia ceva mai simplu ,nu mi-o lua in nume de rau,tot ce isi spun e realist si fara a vrea sa te jignesc....de eleron nu mai vb ca te-ai convins si tu....schimbarea volanului a fost o alegere proasta,vopseaua e Ok .

 

Deci PAREREA MEA e ca ai exagerat si ai cheltuit niste bani aiurea ,no offense.

Link to comment
Share on other sites

:) cum nu se mai poarta praguri de genu asta?...da ce praguri se poarta? :)

 

nu ma supar din cauza criticilor.....e treaba mea cum imi fac masina,cum imi place mie cum vreau eu...doar ii banu meu.....

 

spoileru din spate e seidl....o fi super naspa..mie-mi place.... :blink:

restu ...fiecare cu gusturile lui.....

 

urmeaza stopuri cu leduri fumurii FK, eleron de carbon :)

Link to comment
Share on other sites

:) cum nu se mai poarta praguri de genu asta?...da ce praguri se poarta? :)

 

nu ma supar din cauza criticilor.....e treaba mea cum imi fac masina,cum imi place mie cum vreau eu...doar ii banu meu.....

 

spoileru din spate e seidl....o fi super naspa..mie-mi place.... :blink:

restu ...fiecare cu gusturile lui.....

 

urmeaza stopuri cu leduri fumurii FK, eleron de carbon :)

41950[/snapback]

 

 

 

OK :)...ma bucur ca nu te-ai suparat....normal ca faci ce vrei cu bani tai si daca tie iti place e ok...plus ca nu ai avut numai critici ,ai avut si aprecieri :)...deci dupa cum se vede gusturi sunt de tot felul ....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.