Jump to content

my 325 :)


Calin325

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

intr-adevar era ceva cu stopurile pe led...mai aleas alea fumurii ...dar m-am grabit sa le schimb si mi-am luat astea :) ... :) daca am cui sa le vand astea de pe masina...imi iau cu leduri.....(mai am o pereche si de stopuri m...alea originale alb cu rosu).....

 

eleronu nu-l dau jos ca-mi place mie :) ...vreau sa pun de ala de carbon.......deoarce mi-am comandat si lame fatza spate de carbon....de alea cu telescoape.....+pleaope de carbon.... :)

 

 

p.s i-ar sta bine la masina cu lambo doors? is in dilema.....ca aspect is beton zic....dar cam greu accesu in masina dupaia....nusth :blink:

Edited by Calin325
Link to comment
Share on other sites

Guest butcky
:) Hai ma, ca exageram! Masina arata bine si nu trebuie sa le placa la altii! Si eu imi fac masina pentru mine si nu ma intereseaza ce vor spune altii despre ea. Mi-o fac asa pentru ca asa imi place! :blink: Altii sa-si faca masinile cum vor ei!
Link to comment
Share on other sites

mersi de pareri :blink: eleronul nu o sa-l dau jos...numa cand imi pun unu de carbon :)

 

stopuri ....o sa-i pun cu leduri...de alea fumurii......

 

angel eyes.....vreau sa zic ca eu acu 2 ani si ceva aveam ccfl.....pe o pisicutza.....am avut absolut toate modelele posibile de angel eyes.....acestea nu pot fi deca o culoare mai inchisa deoarce farurile sunt pe crom deschis......si nu se pot pune albe......iar angel eyesurile sunt cu 2 leduri la fiecare cerc...pot pune ce culoare vreau.....si se vad mortal seara.... :)

Link to comment
Share on other sites

si o sugestie: nu ma reped sa judec aspectul exterior. masina este superba fara nimic in plus, oricum...

dar

nu e pacat de asa masina, sa nu investesti intr-un aromitor de interior cu design mai special? parca e pacat sa atarni braduletzii aia... se gasesc tot soiul de minuni acum, mai scumpe, ce-i drept, car care sunt frumoase si ca obiect... :blink:

Link to comment
Share on other sites

dap...nice....pisicutza e dragostea mea la masini :) :) :)

 

hai sa va arat o poza cu fosta mea masina...de acu 2 ani :blink: :)

 

 

 

masina asta o fost 318i .....325i ...318is ..iar acu cica e m3 3.2 321cp :)

Edited by Calin325
Link to comment
Share on other sites

dap...nice....pisicutza e dragostea mea la masini  :)  :)  :)

 

hai sa va arat o poza cu fosta mea masina...de acu 2 ani :blink:  :)

masina asta o fost 318i .....325i ...318is ..iar acu cica e m3 3.2 321cp :)

33197[/snapback]

 

.... of ! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.