Jump to content

Masina despre care va vorbeam


Roland

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aia 16k ii fac in maxim 2 luni :blink:

 

ps: am luat o groapa, am facut pana, spart janta si rup cauciucul de nu se mai poate vulcaniza. si de atunci bate ceva prin fata, maine ma duc sa vad, e o bucsa ceva sigur. tare sensibile bmw-urile la gropile hardcore

Link to comment
Share on other sites

aia 16k ii fac in maxim 2 luni :blink:

 

ps: am luat o groapa, am facut pana, spart janta si rup cauciucul de nu se mai poate vulcaniza. si de atunci bate ceva prin fata, maine ma duc sa vad, e o bucsa ceva sigur. tare sensibile bmw-urile la gropile hardcore

 

 

 

daca aveai si jante pe 21` :) aoleo , sa-mi zici si mie ce-ti bate

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Nice boat! Glumesc! Foarte tare masina, culoarea interiorului pretentioasa dar asta e...face toti banii! Sa ai parte de ea si cat mai putine gropi! :blink: Cum trage masina, nu are cam putini cai pt gabaritul ei? Singurul 7 cu care am mers a fost 765LI, omul si-l conducea singur si nu-mi venea sa cred cum fuge balena!
Link to comment
Share on other sites

Nice boat! Glumesc! Foarte tare masina, culoarea interiorului pretentioasa dar asta e...face toti banii! Sa ai parte de ea si cat mai putine gropi! :blink: Cum trage masina, nu are cam putini cai pt gabaritul ei? Singurul 7 cu care am mers a fost 765LI, omul si-l conducea singur si nu-mi venea sa cred cum fuge balena!

 

765Li nu exista, poate 760Li..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
aia 16k ii fac in maxim 2 luni :blink:

 

ps: am luat o groapa, am facut pana, spart janta si rup cauciucul de nu se mai poate vulcaniza. si de atunci bate ceva prin fata, maine ma duc sa vad, e o bucsa ceva sigur. tare sensibile bmw-urile la gropile hardcore

 

 

 

daca aveai si jante pe 21` :) aoleo , sa-mi zici si mie ce-ti bate

 

era nustu ce bucsa pe acolo, nu foarte scumpa, s-a rezolvat :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
aia 16k ii fac in maxim 2 luni :)

 

ps: am luat o groapa, am facut pana, spart janta si rup cauciucul de nu se mai poate vulcaniza. si de atunci bate ceva prin fata, maine ma duc sa vad, e o bucsa ceva sigur. tare sensibile bmw-urile la gropile hardcore

 

 

 

daca aveai si jante pe 21` :) aoleo , sa-mi zici si mie ce-ti bate

 

era nustu ce bucsa pe acolo, nu foarte scumpa, s-a rezolvat :)

 

Pune pozele din nou... te rog! :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ce baba cretina!!! Super tare faza!! :twoup:) Eu aveam la bloc o vaca din asta cu un matiz care avea bec din ala de avertizare la marsarier si cand venea sa o parcheze bipuia cate jumate de ora prin spatele blocului pana reusea sa il traga drept... :twoup:

Edited by CrazyJ0
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.