Jump to content

330d f frumos


LiviutzP

Recommended Posts

Farurile de pe masina sunt after market , se gasesc si pe net de vanzare , la 200-250euro setul ,dar nu sunt cine stie ce , sunt cu angel galben. Mi se par urate pe 3'er. Oglinzile la fel.

 

Intradevar la interior imi plac scaunele si volanul , dar atat . Nu are nimic deosebit , nu are navi spre exemplu.

Link to comment
Share on other sites

salut!seamana cu ale mele....nu?!

mie nu mi se par galbene :blink:

 

 

am eu impresia sau sunt un fel de faruri pt seria 7 facelift doar intr-o tendinta mai tanara sa zic asa :) un fel de junior:P mie asa-mi par....

 

Asta e si ideea si scopul lor , sa imite farurile de pe 7'er.

Link to comment
Share on other sites

L-am vaz pe mobile.de cu 63.000km si 19.950 de euro. Mi-a furat ochii :blink: Vreau doar sa intreb ce model de volan e acesta si ce model sunt farurile...sunt si pe la noi asa ceva? Parerea mea e ca arata foarte bine

masina chiar arata foarte bine... oricum interesante farurile... m paket... faina:)

Link to comment
Share on other sites

Interesanta masina, putin ciudate farurile dar pana la urma este o chestiune de gust...arata bine si volanul iar pielea pare ok...

 

Cu siguranta e ok , este un model nou de volan , este volanul sport de pe modelele noi daca nu ma insel , deci nu prea are cum sa arate rau.

 

Intrebare , oare de ce a schimbat omul volanul cu tot cu airbag si totodata si farurile ? Nu imi spuneti tuning , ca nu va cred :blink:

 

Spoilerul fata nu imi pare a fi original , iar la spate , nu cred sa aibe si bara spate de M Tech 2.

Link to comment
Share on other sites

Interesanta masina, putin ciudate farurile dar pana la urma este o chestiune de gust...arata bine si volanul iar pielea pare ok...

 

Cu siguranta e ok , este un model nou de volan , este volanul sport de pe modelele noi daca nu ma insel , deci nu prea are cum sa arate rau.

 

Intrebare , oare de ce a schimbat omul volanul cu tot cu airbag si totodata si farurile ? Nu imi spuneti tuning , ca nu va cred :blink:

 

Spoilerul fata nu imi pare a fi original , iar la spate , nu cred sa aibe si bara spate de M Tech 2.

Volanu ala nu e de la nici un model nou,este volan de X5.

Cum spunea cineva mai sus,probabil masina a fost lovita si reparata ceea ce pare mai credibil.

Nu vad de ce ar inlocui cineva volanul original cu unul de X5,si farurile cu unele "china".

Edited by lucian1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.