Jump to content

E39 530d M Packet


cat

Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Felicitari pentru masina, nu m-am putut abtine, e un fel de "dream car".

Visez la o masina ca a ta...doar sa fie un benzinar sub capota....

pot sa zic ca ai un talent cu pooozeelleeee...jos palaria ...sti cum sa ii scoti ce e mai frumos la ea ,iar locurile alea pe care le-ai gasit mi se par nu din Romania...super tare...cred ca ai face cariera ca pozar de masini.. :blink:

 

masina e super..!!!

Link to comment
Share on other sites

vreo 10 ani am facut pe grafic-designerul

pt pozele astea am scos in probe un Canon EOS , sunt facute in parcarea de la Billa, noaptea pe ceata :blink:

 

astept vreme mai buna pentru poze de zi, deocamdata e plin de praf si noroi pe unde stau eu, e un mall in constructie.

si stau si foarte prost cu timpul

Link to comment
Share on other sites

vrei sa-mi strici ziua ? :blink:

deocamdata pretul pentru ACS Forged type V este cam 1000 euro pe bucata

ale mele sunt replici

si.. de unde ai luat tu replici de type V ?... ma intereseaza si pe mine, sau type III

PM daca nu vrei sa scri aici :)

Link to comment
Share on other sites

dupa care au urmat vreo doua luni de munca ...

 

adica vopsitorie totala , faruri si proiectoare noi, parbriz, spoilere si carenaje fata inlocuite

 

a primit cadou oglinzile M

 

am inlocuit suspensia, acum sta pe arcuri Eibach SportLine si amortizoare Boge Turbo

post-2084-1197329106_thumb.jpg

post-2084-1197329190_thumb.jpg

post-2084-1197329279_thumb.jpg

post-2084-1197329355_thumb.jpg

Edited by cat
Link to comment
Share on other sites

cea albastra e masina prezentata in totpic ( YGP, actual ATI ), cea verde a fost tot a mea si pentru ceva vreme a fost de vanzare pe site. evident nu s-a dat aici, desi era o masina foarte buna :blink:

 

farurile si proiectoarele erau matuite, am incercat varianta unui polish pentru faruri dar in final am preferat sa le inlocuiesc.

Link to comment
Share on other sites

multumesc:)

 

una dintre pasiunile mele sunt masinile si imi place conduc o masina care sa arate cum vreau eu

 

piesele sunt de la Meteor

 

farurile 3400 RON bucata

proiectoarele 150 RON bucata

Edited by cat
Link to comment
Share on other sites

Enorm au costat farurile 2000 de euro. :blink: Eu am cautat cateva saptamani cea mai buna oferta la faruri originale albe si tin minte ca am gasit undeva pe la 1200 de euro dar nu m-am indurat si am luat de la 3xpert.

Proiectoarele daca au fost de M au fost ieftine.

Link to comment
Share on other sites

asta a fost pretul pt faruri originale, nu am stat sa caut mai multe oferte :blink:

gasisem pe producator cam la 1800 RON setul, fara xenon

in banii astia farurile au venit doar cu becul de la xenon, fara instalatie. am folosit-o pe cea de pe primele faruri

in ultimii doi ani am inlocuit 4 seturi de proiectoare M, asta e pretul corect pentru ele, posibil sa le gasesti putin mai ieftine ( 10 - 15% )

proiectoarele normale sunt cam 150 RON buc.

Edited by cat
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.