Jump to content

E39 530d M Packet


cat

Recommended Posts

Si eu o vand pe a mea cu un pret mic comparativ cu starea in care se afla. Asta e situatia, au tot scazut preturile, dar o dau unui prieten foarte bun. Macar vor ramane masinile tot la oameni care le vor aprecia, si vor avea grija de ele :)

 

Când o vei vinde, cumpăr eu scaunele dacă eşti de acord cu un schimb + diferenţă.

 

Am scaune din piele neagră ĂŽn stare foarte bună.

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E cam comanda ferma :) :) :)

 

De asemenea si masina mea pleaca intr-o stare impecabila, si cu anvelope noi noute, si revizia facuta complet :)

 

Posteaza si tu cand o iei, ca sa ne intalnim prin GL :D

La pozele lui CAT salivez de cand m-am inscris pe forum :) dar in vara pretul era altul, m-am reorientat pe E46, etc...

E39 deocamdata pt mine ramane cel mai frumos BMW ever.

Felicitari pt achizitie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
auzi , am si eu o intrebare .. daca vrei sa imi raspunzi , la o astfel de masina cu un astfel de motor cat te ajung consumabilele , si cam cat platesti impozit la stat :):), nu de alta dar , ma inter si pe mine o astfel de masina , dar prefer sa vad daca as fii capabil sa ma tin de ea si sa o intretin , ca asha pot sa imi iau multe masini "mari" dar sa le intretin e altceva .:)
Link to comment
Share on other sites

aud

un schimb ulei +filtre = aproximativ 1000 RON, daca nu e la AB sau alti dealeri

impozit = 900 RON

CASCO = 1100 euro /an, dar se poate mai ieftin

 

subscriu ( chiar acum fac revizia de 170.000 si am luat ulei+filtre+o curea -aprox 800 ron piesele ) - ulei 5w30 special BMW norma 04

Link to comment
Share on other sites

Auzi cat, masina ta are airbag dual stage pe volan nu? Ca altfel nu prea vad cum ai putut pune acel volan...si eu imi doresc sa il schimb dar nu stiu daca pot pune asa ceva...

 

Tu ai maÂşinĂŁ prefacelift, nu ai cum sĂŁ montezi acel model de volan.

 

Cateodata nu ii inteleg pe oamenii astia de la Bmw...nu puteau sa faca si ei airbag single cu modele de volan mai noi....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.