Jump to content

E39 530d M Packet


cat

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
cat, ce arcuri ai pus pe masina si cu cat este coborata?

 

Eibach ProLine, parca 60 mm. Oricum, e cam cu 3 cm mai joasa decat cu suspensia M

 

cat, cum te-ai descurcat cu jantele de 18 ? si de asemenea cum te-ai descurcat cu ele ca si calitate.......eu fug de replici ca de.... caseta si bucsaraia fata cum se comporta? si cum sunt drumurile pe la voi ?

 

caseta e ok, bucsele pe toata masina sunt schimbate cam acum 2000 km, impreuna cu toatele elementele componente ale suspensiei si directiei care sunt predispuse la uzura. O parte erau cu uzura, o parte chiar erau in stare foarte buna.

Jantele fata le-am indoit + anvelope taiate la un drum spre Constanta. Altfel au fost ok. Am avut pe masina jante originale M pe 17 si am reusit sa fisurez destul de tare una dintre ele. Nnu am remarcat diferente de rezistenta intre acestea si replici.

Drumurile prin Bacau sunt cam cele mai bune de prin tara, cel putin comparativ cu locurile pe unde am mai fost.

Link to comment
Share on other sites

Frumusete de masina <_< , motorizarea mea preferata :).

Cand mai adaugi poze , fa poze si cu xenoanele aprinse daca ai cum , sunt curios cum se vad si daca merita investitia .

 

te referi la xenonul pe faza lunga ? Face toti banii, diferenta e foarte mare.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.