Jump to content

5 Tone de piese numai BMW.


Recommended Posts

  • Replies 580
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spune-mi te rog daca ai doua amortizoare (sau cum se numesc) ce tin capota cand o ridici pt E36 ( coupe daca conteaza) si daca ai la ce bani...

Merci anticipat

-Da amortizoare capota se numesc , nu le am si sunt diferite la coupe.

 

Rulment spate stanga pt. E34 2,5i M50B25. Ai asa ceva si un pret te rog.

 

Multumesc! :blink:

-Rulmentul SH?...nu am vandut niciodata ca nu se poate recupera intreg. De obicei acolo cand se strica rulmentul se distruge si fuzeta (piesa care trece prin interiorul rulmentului. Recomand schimbarea basculei cu rulment in acest caz.

 

???? De cand florica NSL e incepator ???? Parca aveai sute de posturi.... ce s-a intamplat?

-Sunt incepator la numarul de posturi pt ca cele de la aceasta sectiune nu se contorizeaza , in rest repar bmw din 1994 si conduc din 1995.

Link to comment
Share on other sites

-Pt e46.... pompa de servo(320d), centrala abs , oglinda dreapta, ceasuri bord,debitmetru aer (325 Ci), trager fata , aparatoare noroi dreapra fata (cea mica)....asta in mare.

 

Aparatoarea aia de noroi e cea de jos cu prelungirea aia de cauciuc? daca da ....m-ar interesa pe mine , am rupt-o intr-o bordura.......la ce bani?

Link to comment
Share on other sites

planetare E34 525 24v ai? te mai intrebasem mai demult, dar erai pe graba, ai cautat putin si ai tras concluzia ca ti s-au furat .. poate sa mai fie altele?

-Da le am pe o masina unde nu se poate intra in acest moment. Daca mai astepti pana se mai indreapta timpulte ajut.

 

-Pt e46.... pompa de servo(320d), centrala abs , oglinda dreapta, ceasuri bord,debitmetru aer (325 Ci), trager fata , aparatoare noroi dreapra fata (cea mica)....asta in mare.

 

Aparatoarea aia de noroi e cea de jos cu prelungirea aia de cauciuc? daca da ....m-ar interesa pe mine , am rupt-o intr-o bordura.......la ce bani?

Sa vandut aparatoarea aceea .

 

te rog inca o data zimi si mie daca ai clantele de e34 fata complete..fara actuatoare..si la ce pret.mersi

-Nu le am.

 

salut ai proiectoare pt 524 td 1990?pret! bulb pt temperatura exterioara ai (pt am indica in masina)? pret! mersi

-Nu am nimic pt tine.

 

Ma intreseaza prinderea de centura de la scunul soferului cu tot cu senzor, scaun sport(nu stiu daca conteaza), e36 compact 1999 cod piesa: 72118221013

 

uite si poza:

 

Mersi

-Doar cu prindere fara senzor te pot ajuta.

 

Caut un calculator BMW E28 sau E30,Bosch cu seria 0 280 000 318.Telefonul meu este 0723615159 Cristian.Astept un semn de la tine.Mersi mult!

-Am acest calculator la pretul de 80 lei.

 

Sticle oglinzi ( stanga si dreapta) pt E36 coupe ai ? Si daca da la ce bani...

Merci

-Nu am.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.