Jump to content

5 Tone de piese numai BMW.


Recommended Posts

  • Replies 580
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salut,ai cumva o portiera partea stanga de la sofer pt.un bmw 525i 1988 e34? Ce culoare si la ce pret?Mersi

 

 

Am usa.....dar sincer....e cam mancat de rugina jos pe interior....nu o pot pune la vanzare. poate gasesti la altcineava o piesa in mintile ei.

Edited by NSL_Florica
Link to comment
Share on other sites

Salut,ai cumva o portiera partea stanga de la sofer pt.un bmw 525i 1988 e34? Ce culoare si la ce pret?Mersi

 

 

Am usa.....dar sincer....e cam mancat de rugina jos pe interior....nu o pot pune la vanzare. poate gasesti la altcineava o piesa in mintile ei.

 

Ai cumva kit rezerva pt bmw seria 5 E60 (roata rezerva mica,cric si restul) ms mult

Link to comment
Share on other sites

-Stiu ca pot contravine unor reguli de postare pe acest forum.

-In scurt timp eu voi incheia activitatea de mecanica si dezmembrari BMW.

-In ajutorul membrilor acestui forum vin cu o oferta in greutate de peste 5 TONE de piese numai BMW la preturi derizorii.

-Majoritatea modelelor dezmembrate sunt : E30, E28, E32, E34, E36.

-Stiu ca ar trebui sa pun preturi dar nu stiu cu ce sa incep si cu ce sa termin asa ca daca admini nu vor sterge topicul meu voi incerca ca in fiecare seara sa raspund cererilor facute peste zi.

-Preturile sunt FFFFF MICI !!!!!......si bonusuri la achizitionarea a mai multe piese....Va multumesc.

-Tel:0721731111

salut ,o caseta de directie pt 320d ,an fabricatie 2003 si eventual o turbina? :)

Link to comment
Share on other sites

Ma intereseaza pt un BMW 316i Compact din 1995 urmatoarele piese:

- capota

- aripa partea dreapta

- far si semnalizare partea dreapta

 

 

Nimic pt tine/

 

m-ar interesa si pe mine stop dreapta de M e36 cu 4 usi din 96 decembrie e masina....sau dak nu un set de stopuri normale si la ce pret bineinteles. Thank you!

 

Stopuri normale. la 100 lei amandoua.

Link to comment
Share on other sites

salut!

ma intereseaza pentru un 320d din 2004: radiator;

far bi-xenon dreapta facelift;

parbriz;

luneta;

bara fata

bara fata dreapta model facelift

 

 

 

 

 

 

 

salut!

ma intereseaza pentru un 320d din 2004: radiator;

far bi-xenon dreapta facelift;

parbriz;

luneta;

bara fata

aripa fata dreapta model facelift

Link to comment
Share on other sites

-Stiu ca pot contravine unor reguli de postare pe acest forum.

-In scurt timp eu voi incheia activitatea de mecanica si dezmembrari BMW.

-In ajutorul membrilor acestui forum vin cu o oferta in greutate de peste 5 TONE de piese numai BMW la preturi derizorii.

-Majoritatea modelelor dezmembrate sunt : E30, E28, E32, E34, E36.

-Stiu ca ar trebui sa pun preturi dar nu stiu cu ce sa incep si cu ce sa termin asa ca daca admini nu vor sterge topicul meu voi incerca ca in fiecare seara sa raspund cererilor facute peste zi.

-Preturile sunt FFFFF MICI !!!!!......si bonusuri la achizitionarea a mai multe piese....Va multumesc.

-Tel:0721731111

salut ,o caseta de directie pt 320d ,an fabricatie 2003 si eventual o turbina? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.