Jump to content

Asta e tigaia mea


Radu530d

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pai masina mi-a venit pe 6 septembrie. Are o luna si vreo 9 zile.

 

Kilometri?? :))

 

10800.

 

Stiu... Nu's sanatos. Da' nu ma pot da jos din ea. Mi-am facut de treaba in toata tara. Si astia de la reprezentanta s-au uitat ciudat la mine. Asta e...

40[/snapback]

 

WOW! :blink:

 

Aia da... Si sa inteleg ca nu ai iesit cu ea din tara?

 

De unde ai luat masina?

Link to comment
Share on other sites

superba masina , s-o stapanesti sanatos.

 

si cand ma gandesc ca am avut si eu un 530dA modelu vechi ... bine nu incape in comparatie cu asta dar imi place sa-mi amintesc de el mereu cand am ocazia :)

57[/snapback]

 

Inteleg ca era el (BMW-ul), nu ea (masina)... Rar aud pe cineva sa vorbeasca despre masina cu EL... :blink: :)

Link to comment
Share on other sites

Superba, s-o stapanesti sanatos Radu530d!

 

Cat despre kilometri facuti in asa timp scurt... Aici esti intre oameni care inteleg foarte bine ce se intampla, si considera normal. Ma mira ca cei de la reprezentanta nu inteleg...

 

Sa intelegem ca Automobile Bavaria din Bucuresti are o biluta alba pentru felul cum te trateaza?

 

Cum se descurca cei de la Bavaria cu upgrade-urile se software? Ce versiune ai? Cat consuma in medie 530d? Nu iti pare rau ca nu ai luat un 535d?

Link to comment
Share on other sites

Superba, s-o stapanesti sanatos Radu530d!

 

Cat despre kilometri facuti in asa timp scurt... Aici esti intre oameni care inteleg foarte bine ce se intampla, si considera normal. Ma mira ca cei de la reprezentanta nu inteleg...

 

Sa intelegem ca Automobile Bavaria din Bucuresti are o biluta alba pentru felul cum te trateaza?

 

Cum se descurca cei de la Bavaria cu upgrade-urile se software? Ce versiune ai? Cat consuma in medie 530d? Nu iti pare rau ca nu ai luat un 535d?

74[/snapback]

 

Multumesc pt cuvintele frumoase.

 

Da.. momentan au o bila alba cei de la Bavaria.

Upgrade de soft nu i-am facut. Si nu stiu daca o sa -i fac prea curand. NU vreau sa repar ceva ce nu e stricat. Momentan n-am nici o problema de soft. Si nici nu stiu versiunea. E posibil sa fie 13.

 

Consumul.. Pai in oras vad ca in medie am 10.. 11.. Depinde de trafic. Daca e mai lejer.. coboara si la 9. Iar afara...la fel.. Intre 7 si 8.5.

 

Despre 535d... E normal sa-mi para rau ca n-am cativa cai in plus. Dar nu stiu sigur daca diferenta de 50 de cai merita 9000 de euro. De fapt merita :)

 

Dar nu mai aveam rabdare nici daca imi spuneau ca mi-l dau la acelasi pret cu 530-ul. Stiti problema .... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Despre 535d... E normal sa-mi para rau ca n-am cativa cai in plus. Dar nu stiu sigur daca diferenta de 50 de cai merita 9000 de euro. De fapt merita :)

75[/snapback]

 

Dar mai are si alte lucruri standard fata de 530d... Nu mai stiu care si nu atatea cat are 545i dar oricum...

 

Dar nu mai aveam rabdare nici daca imi spuneau ca mi-l dau la acelasi pret cu 530-ul. Stiti problema .... :blink:

75[/snapback]

 

Asta o pot intelege. Orice masina am luat vreodata, m-au mancat rau degetele...

 

Oricum e superba limuzina... Si combinatia de culori de faina... Ma gandesc doar ca e greu de intretinut curata in Romania.

Link to comment
Share on other sites

sa o stapanesti sanatos si sa ai grija de ea!!!!!!!

 

la multi km :)

226[/snapback]

 

Nu la chiar asa de multi... :blink: Parerea mea e s-o stapanesti sanatos pentru 3-4 ani si cati kilometri o fi insemnand asta, dar pe urma gandeste-te la una noua si mai buna. Va fi greu s-o schimbi pe actuala, dar eu spun ca va merita...

 

Nu?

Link to comment
Share on other sites

Nu la chiar asa de multi...  :blink: Parerea mea e s-o stapanesti sanatos pentru 3-4 ani si cati kilometri o fi insemnand asta, dar pe urma gandeste-te la una noua si mai buna. Va fi greu s-o schimbi pe actuala, dar eu spun ca va merita...

 

Nu?

268[/snapback]

 

 

Pai eu stau si magandesc ce masina mai buna o sa apara in urmatorii 4 ani. Nu vreau clasa mai mare... Raman la asta.. Si nici Mercedes nu vreau.. Hmmm.. Mai vedem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.