Jump to content

E39 528i 193cp


Razvan Gavan

Recommended Posts

  • Replies 483
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Astazi de dimineata mi s-a intamplat o chestie ciudata....din toate cele 4 boxe se mai aude una singura pe spate, iar celelalte se aud toate incet.......nu stiu de la ce poate fi... Edited by Razvan Gavan
Link to comment
Share on other sites

A mea a fost din Ianuarie, iti garantez ca nu am dat nici un burnout....singurul lucru care l-am facut e sa bag bani in ea....sa repar ce au facut altii..

 

Am tot nr de TM pentru ca baiatul nu mi-a radiat-o nici acum...

Link to comment
Share on other sites

Sa-mi bag eu ceva in gura lui de nenorocit! :D :D :D Si eu l-am crezut pe cuvant.

 

Sa fiu eu al dracului, daca as mai imatricula masina asta pe numele meu! Sa plateasca fraierul impozit pe ea toata viata lui! :) :P ;)

 

Un dobitoc si mai zicea ca eu am stricat-o.......... :twoup: :twoup:

Link to comment
Share on other sites

daca ti-a dat teapa si refuza sa o treaa pe numele tau da-i teapa. ia radarele la misto, etc. pasionea ta e ok dar daca o tii tot asa nu cred ca o sa te opresti de bagat bani in ea, asa am avut si eu o pasiune pt e46 dar mi-a trecut.

de ingrijit eu o ingrijesc pe a mea si bag bani in ea dar scurt pentru intretinere obsesiva.

succes pentru masina si fostul proprietar merita batut cu bata de baseball, mai ales la faza de tot kktu ce ti-a facut-o cu farurile si cum si-a batut joc de biata masinuta si a dat-o de buna.

Link to comment
Share on other sites

bravo, te sustinem. si cand o sa vrei sa iei alta sa ne spui si noua sa dam o geana.

 

Nu de la burnout-urile alea a ajuns masina in stare proasta ci din cauza celor care n-au intretinut-o deloc.

 

trebuie sa-l asculti pe ciupanezul, masina lui e top burned out si merge foarte bine :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Masina mea nu este uzata si nu fac burnout-uri insa este clar ca masina nu a ajuns in aceasta stare doar pentru ca au dat niste pusti burnout-uri si niste cercuri.

 

Sper ca am facut alegerea cea buna.... http://www.autovit.ro/html/1/2/8/3/911283.php

:twoup:

E pacat sa o dai acum dupa ce ai investit in ea.

 

Are si navigatie mare, jante misto, interiorul in super stare, chiar e pacat.

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=LxyWUvlh7uE

 

http://www.youtube.com/watch?v=cpEd7DFXpbU

 

http://www.youtube.com/watch?v=GtGZbZKV60k

 

yes yes

 

O sa vad dupa mini-concediul asta daca mai am rabdare pentru ea...momentan sunt depresiv...nu stiu de ce...e o pasiune intr-adevar, dar parca sunt invidios pe altii care le iau de-a gata cum vor ei :twoup:)

 

serios ecat sa dai banii aia iti iei un e39 putin mai ingrijit cel putin. prin ce a trecut masina asta... nu cred ca o sa te opresti vreodata de bagat bani in ea. ii pierzi garantat si pierzi si ff mult timp. iti iei un 530i si ai rezolvat problema

Link to comment
Share on other sites

Tu crezi ca daca schimb motor, cutie, articulatii, evacuare.....mai am ce dracu sa mai fac la ea???? Daca chiar imi duc planul la capat...3 ani de zile nu am ce sa fac la masina..pentru ca eu am grija...ar fi un nou inceput pentru ea...
Link to comment
Share on other sites

Asa, si?

 

E masina mea pe care o intretin cat se poate de bine.

 

Am facut cercuri de vreo 4 ori, nu inseamna absolut nimic asta.

 

Am schimbat tot ce era uzat pe ea, nu bate nimic, totul este in stare foarte buna.

 

@Razvan: Ai schimbat foarte multe piese, nu are rost sa o mai dai.

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.