Jump to content

noua mea achizitie


ghost

Recommended Posts

Salut man imi place modelul de Bmw,bine eu unul sunt fan mare ursulet,auzi dar man daca poti sa ai dai eleronul ala de pe spate si sa ai pu-i unul mai micut sau chiar nimik si la roti daca cu timpul poti sa le pu-i un pic mai late,in rest imi place masina,sa o stapanesti santos si sa ai grija de ea. :blink:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
salutare voua, ma intorc din nou avand in vedere schimbul de replici de acum catva timp pe marginea subiectului cu actele de 525i :blink: ........mai tineti minte, nu?,.......mai bine ca nu tineti minte :) ..........oricum, acea masina am vandut-o si mi-am cumparat un bmw mai nou si pe gustul meu dar mai mult pe gustul sotiei :) ,......asadar este un 318i, 150hp, coupe si inca nu am apucat sa mi-o trec pe nume, oricum poate sunt persoane care cunosc masina pt ca are ceva istorie din punct de vedere al fostului proprietar :) .........

........oricum, bafta va doresc si sper sa ne intalnim pe sosele si sa schimbam impresii mai ales in ceea ce priveste tuningul optic si mecanic, poate se organizeaza vreo intalnire si ne vedem..........sau poate o sa fiti in wek la intalnirea moto din targoviste (eu voi fii si cu zebrazx6 si sotia cu masina).

...........daca aveti ceva probleme eu va pot ajuta in reparatii de calculatoare la modelele prevazute cu cip in cheie(am experienta in asa ceva mai ales pe linia aprinderii partea finala de putere si comanda)

41678[/snapback]

Link to comment
Share on other sites

Sal ca eu sunt nou! Frate akum nu ma kk pe mine dar u de unde esti?? nu te-ai interesat si u de masina aia??? Dar cu parere de rau iti zic ceva:am vazut masinutza aia pe calea bucuresti in bv si credema daca ai fi fost langa mine nu o mai luai!!! :blink:

post-726-1127475449_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sal ca eu sunt nou! Frate akum nu ma kk pe mine dar u de unde esti?? nu te-ai interesat si u de masina aia??? Dar cu parere de rau iti zic ceva:am vazut masinutza aia pe calea bucuresti in bv si credema daca ai fi fost langa mine nu o mai luai!!! :blink:

46291[/snapback]

 

Adica atarna prin copaci sau nu inteleg eu cum?

Link to comment
Share on other sites

ba frate eu stiu ca bmw au motoare de motare si sunt de turatie mare dar ala cred ca deja era la 7000 aproape!!!!Era prea destept baiatul si nu stia ce sa faca la semafor asa ca se juca cu ea!!!Pacat ca nu am facut o poza!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Si nu am stiu ca pe calea bucuresti sunt copaci!!!!!!!! u ai vazut unul????

46455[/snapback]

 

Habarnam, nu cunosc Brasovul. Ai zis faza de parca masina era lovita, si de asta te-am intrebat daca o culegeai de prin copaci.

 

In concluzie, tot nu m-am prins.

Link to comment
Share on other sites

ba frate eu stiu ca bmw au motoare de motare si sunt de turatie mare dar ala cred ca deja era la 7000 aproape!!!!Era prea destept baiatul si nu stia ce sa faca la semafor asa ca se juca cu ea!!!Pacat ca nu am facut o poza!!!!!

46454[/snapback]

 

daca bmw-ul are motor de turatie mare, atunci ce sa vb de honda... :)

si ce facea ala cu masina ca tot nu inteleg, o tura? :)

:blink:

de ce nu ai scris totul intr-un mesaj? :)

Edited by butcky
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
te rog da-mi functia de edit a posturilor mele...........este ultimul lucru care ti-l cer.........nu pot sa-mi editez absolut nici un post

52766[/snapback]

 

In primul rand, esti off-topic. Altfel, edit se poate realiza doar in urmatoarele 5 minute dupa un post. Asta pentru toata lumea.

Link to comment
Share on other sites

deja chestia este personala...........adica nu am dreptul sa fiu offtopic in topicul meu???...........asta e chiar culmea

.hai sa-ti povestesc ceva.......un scandal de genul acesta a fost si pe motociclism.ro..........adminul a luat decizia sa nu mai posteze nimic si userul a fost banat pe o perioda egala cu abstinenta posturilor, adica 2 ani! asadar de ce nu te retragi pt ca de data asta ai dat-o in bara urat de tot!! poate ca forumul are sute de useri dar doar cativa stau zilnic pe el.......adica chiar pe cei care-i banezi tu in prezent.....acesti oameni conteza..........daca tu nu poti sa te retragi atunci lasa-ma pe mine sa fac asta dar inainte de asta sterge-mi topicul!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.