Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut!

 

Te rog sa imi dai si mie o oferta de pret pentru reperele de mai jos.Masina este un E36 Coupe , 318IS, M44 (19 4 S1) fab 1997, VIN ES40645.

 

-discuri frana fata + placute frana

-discuri frana spate + placute frana

-cuplaj cardan

-ulei Castrol 10w40 sau original , daca exista 10w40

-filtru aer, ulei, polen

-bucse bascula fata.(aici apare o mica problema, eu am bucse normale, dar as dori de ///M, deoarece am inteles ca sunt pline , nu ca cele normale doar cele trei "spite")

-ulei servodirectie

 

-nuca schimbator normal 5+1 sau de ///M

 

ma intereseaza atat preturi pe original, cat si pe producator, si de asemenea ma intereseaza cat cost atransportul pentru toate cele de mai sus.

 

Iti multumesc anticipat pentru raspuns!

 

Toate cele bune!

Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

Te rog sa imi dai si mie o oferta de pret pentru reperele de mai jos.Masina este un E36 Coupe , 318IS, M44 (19 4 S1) fab 1997, VIN ES40645.

 

-discuri frana fata 165lei/buc/ate sau 155 lei/buc/brembo sau set de 2 bendix 330 lei+ placute frana 170 lei ate sau 145 trw sau 80 lei qwp

-discuri frana spate 145 lei/ate sau 160 lei/brembo + placute frana 135 lei ate sau 75 qwp

-cuplaj cardan 175/lemforder

-ulei Castrol 10w40 sau original , daca exista 10w40 ;original 38 lei/litru

-filtru aer 47 lei mann, ulei 20 lei mann, polen 75 lei mann

-bucse bascula fata.(aici apare o mica problema, eu am bucse normale, dar as dori de ///M, deoarece am inteles ca sunt pline , nu ca cele normale doar cele trei "spite")... 220 lei/de m sport seria avus ca cele de m sport normale vad ca au acelasi cod cu cele normale

-ulei servodirectie 30 lei/mobil

 

-nuca schimbator normal 5+1 80 lei /original sau de ///M =emblema 35lei+knob(in care pui emblema din piele) 170 lei

 

ma intereseaza atat preturi pe original, cat si pe producator, si de asemenea ma intereseaza cat cost atransportul pentru toate cele de mai sus.

 

Iti multumesc anticipat pentru raspuns!

 

Toate cele bune!

transportul cam 30 lei/greutate si 15 lei dc vrei ramburs,dc platesti in cont taxa ramaburs 0

 

sal.ma intereseaza si pe mine pret pentru:

- ambele tampoane motor

- tampoanele cutie viteze

toate pentru un 318d 2004 e46.

merci

190 cu 165/lemforder sau 215 lei/buc/original,tampoane cutie 35 lei/buc

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Guest BbMmWw

salut,vreau si pentru un 525d 2002 filtru de aer,de motorina si de ulei + 2 tampoane la motor si 2 biele antiruliu.

Astept raspuns cu pretul si cu modul de livrare,contact,etc.multumesc

Link to comment
Share on other sites

salut,vreau si pentru un 525d 2002 filtru de aer,de motorina si de ulei + 2 tampoane la motor si 2 biele antiruliu.

Astept raspuns cu pretul si cu modul de livrare,contact,etc.multumesc

f aer 125 lei mann, f motorina 155 mann,f ulei 35 lei mann, tampoane motor 370lei/buc/original sau 340lei/buc/lemforder +330lei/lemforder (difera pretul stg/dreapta)

bieleta antiruliu 110lei/buc/lemforder sau 70 lei/buc/qwp,transport 15 lei

Link to comment
Share on other sites

sal ma intereseaza si pe mine o turbina de seria 3 e46 din 1999 (KE73576 ultimile cifre din serie) si un filtru epurator de gaze

4980 lei/original sau 4250 lei/garret +130 lei epuratorul

 

Salut.

Ma intereseaza pretul la un bec xenon D2S pentru e46 din 2002, 6000K.

Multumesc.

285 lei/osram

 

Si eu ii multumesc domnului Dan ,pt piese ...Mare om ...i-am trimis bani in avans ..o suma deloc de neglijat...si am primit piesele acasa.. ..

 

Recomand cu caldura.... :)

multumesc pt recomandari tuturor

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.