Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut Dan ,te rog imi poti da preturi la ulei castrol 5w-30; filtre: motorina,ulei,polen. Piesa cu tepi ; proiectore bara oem ;bujii.multumesc

 

bmw 320;2001 CA70412

Oem Înseamnã producãtor , oe original; de care vrei ? Piesa tepi oe 260 lei, producãtor a.i.c 220 lei , ulei castrol edge 5w30 45 lei / l sau oe BMW 35 lei/ l, filtru polen mann simplu 70 sau carbon 100; Filtru aer 85, motorina 45, dacã vrei altceva decât mann mai ieftine zi-mi; bujii oe 65 lei/ Buc sau 54 lei/ beru

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Am si eu un E60 525d serie b119630 si as avea nevoie de:

 

- 9 L ulei BMW 5w30

- Filtru ulei

- Filtru motorina

- Filtru aer

- Lichid frana

 

Mi-au mai aparut niste erori in tester la o bujie incandescenta si la pompa suplimentara de apa, cat ar costa acestea?

 

Si m-ar mai interesa si folia de incalzire pt sezutul scaunului soferului si lichidul de spalat parbriz (pt iarna)

Link to comment
Share on other sites

sa nu ma uiti :)

stergatoare fata oe 190 sau bosch 150,spate oe 44 sau bosch 33

 

Salut,

 

Am si eu un E60 525d serie b119630 si as avea nevoie de:

 

- 9 L ulei BMW 5w30 35 lei/l

- Filtru ulei 50 lei mann

- Filtru motorina 110 mann

- Filtru aer 110 mann sau 85 sct

- Lichid frana 47 lei oe sau 28 ate,la filtre daca vrei mai ieftine zi-mi

 

Mi-au mai aparut niste erori in tester la o bujie incandescenta 54 lei beru sau 62 lei oe si la pompa suplimentara de apa 509 lei oe, cat ar costa acestea?

 

Si m-ar mai interesa si folia de incalzire pt sezutul scaunului soferului cod te rog dar din cate stiu vine doar cu tot sezutul si e f scumpa si lichidul de spalat parbriz (pt iarna) http://www.sonax.store.ro/sonax.php?id=86 alege de aici

preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Ms,

 

Ma refeream la lichidul de parbriz din semnatura ta, cel de 50 de ml

 

Si cat m-ar costa transportul pana la Campina?

ala nu e de iarna,aproximativ 25 lei

 

Dan un pret te rog pt releu incarcare alternator 12317836490 si galeria admisie

Multumesc

440 lei releul,admisia pt ce masina ?

Link to comment
Share on other sites

Revizie 120d(02/02/2005): filtru de ulei, filtru de aer, filtru de polen si filtru de combustibil(toate sa fie firma MANN), 6L de ulei original BMW(la ultima revizie era intr-un bidon gri), si un set de placute originale pe fata. Fa-mi si mie un pret la toate astea si spune-mi cand ajunge comanda in Bucuresti(de preferabil pana vineri). Le ridic eu de la baiatul din Militari. Astept raspuns. Multumesc.
Link to comment
Share on other sites

Salut Dan, imi spui te rog un pret pentru placute frana fata+spate ATE si senzori la ele (sau ce mai trebe la schimb placute) si un set de arcuri sport (am suspensie M). Masina este Bmw e39 525d 2002 sedan. Mersi frumos.
Link to comment
Share on other sites

Revizie 120d(02/02/2005): filtru de ulei, filtru de aer, filtru de polen si filtru de combustibil(toate sa fie firma MANN), 6L de ulei original BMW(la ultima revizie era intr-un bidon gri), si un set de placute originale pe fata. Fa-mi si mie un pret la toate astea si spune-mi cand ajunge comanda in Bucuresti(de preferabil pana vineri). Le ridic eu de la baiatul din Militari. Astept raspuns. Multumesc.

 

 

P.S.: Am uitat sa scriu seria de sasiu: WBAUG51030PV07049.

Link to comment
Share on other sites

Salut.

Multumesc pentru Ulei (am primit coletul OK).

 

Doresc sa te intreb cat ar costa Telescoape fata (Sachs Super Touring cred ca sunt echivalente cu originalele) stanga + dreapta.

Daca ai preturi si pentru alte modele / marci de telescoape, poti sa le scrii si acelea.

Masina este E46 320DA Touring 150 CP, an 2003, suspensie standard.

VIN: EM08643

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.