Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Ai idee daca se poate comanda doar garnitura de la busonul de ulei....pentru un bmw e90 320d 2005.

Daca nu, cat ar costa busonul/capacul?

multumesc.

pozitia 18 de aici http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VC31&mospid=48480&btnr=11_3668&hg=11&fg=15 ?

 

ma intereseaza un set de covorase cauciuc fata+spate originale BMW 320d touring 2010.

ce modele ai si pretpentru fiecare. multumesc

daca vrei originale exista un singur model.

160 lei/set/fata si 107 lei/set/spate

Link to comment
Share on other sites

care piesa ? ca nu mi-ai raspuns la intrebare

scuze, nu am vazut ca e intrebare

nu prea stiu daca aia e garnitura care etanseaza busonul, mi-e sa nu fie o piesa din interior.

da cred ca aia e, deci comada piesa 18

ma mai uit dimineata si confirm si suplimentez comanda si cu 1l ulei motul ( tot dimineata spun ce tip)

Edited by boxybucur82
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

da-mi te rog un pret pentru piesa 7 de aici:

http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL31&mospid=47631&btnr=31_0404&hg=31&fg=05

 

pentru partea dreapta mi-ar trebui.

 

Mersi!

daca vrei doar o bucsa atunci doar talosa 100 lei. lemforder se vinde doar la set. sau doar miezul/lemforder la 80 lei

 

volant 320d 177cp an 10.2007,ms.

ai pm

Link to comment
Share on other sites

Dan, raman 2 suporti cu surub, brelocul cu John Cooper Works la 45 si un tub din acela de balsam de piele de la CG, cum am luat in trecut( cat mai este acum ?.

 

Cand sa le astept ?

 

Multumesc

nu mai tin minte de care balsam ai luat. ce culoare avea ? oricum pretul e acelasi. livrarea ar fi pe 3 octombrie

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

scuze, nu am vazut ca e intrebare

nu prea stiu daca aia e garnitura care etanseaza busonul, mi-e sa nu fie o piesa din interior.

da cred ca aia e, deci comada piesa 18

ma mai uit dimineata si confirm si suplimentez comanda si cu 1l ulei motul ( tot dimineata spun ce tip)

 

 

m-am uitat si nu cred ca e 18. aia cred ca e o piesa de plastic care se prinde de blocul motor. cred ca imi trebuie piesa 17, adica capacul de la ulei care vine cu tot cu garnitura de cauciuc. imi dai te rog un pret pentru 17 si 18? mersi!

Edited by boxybucur82
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.