Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

pentru cele originale va rog sa scrieti un pm cu seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator...Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie.

 

Salut !

Ma intereseaza preturi pentru

Imbracaminte piele crem,montana ,scaune fata ,sport,electrice,Bmw e46 coupe.

cod 52 10 8 234 943 si 52 10 8 234 948

O seara buna !

52 10 8 234 943 1500lei

52 10 8 234 948 1700lei

 

For vehicles with

Leather Montana/basic equip/hell-beige 2 Seat cover HELLBEIGE Qty 2 52108234943

Leather Montana/basic equip/hell-beige 2 Backrest cover HELLBEIGE Qty 2 52108234948

In cazul in care este vorba de imbracamintea de piele pentru cele 2 scaune fata , pretul este cu T.V.A. ?

O seara buna !

Link to comment
Share on other sites

pentru cele originale va rog sa scrieti un pm cu seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator...Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie.

 

Salut !

Ma intereseaza preturi pentru

Imbracaminte piele crem,montana ,scaune fata ,sport,electrice,Bmw e46 coupe.

cod 52 10 8 234 943 si 52 10 8 234 948

O seara buna !

52 10 8 234 943 1500lei

52 10 8 234 948 1700lei

 

For vehicles with

Leather Montana/basic equip/hell-beige 2 Seat cover HELLBEIGE Qty 2 52108234943 1500lei/bucata(pe cod)

Leather Montana/basic equip/hell-beige 2 Backrest cover HELLBEIGE Qty 2 52108234948 1700lei/idem

In cazul in care este vorba de imbracamintea de piele pentru cele 2 scaune fata , pretul este cu T.V.A. ?

O seara buna !

ai in text;da ,am scris cred de 100 de ori,preturile contin tva!!!!!!!!!!!

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

salut ! da-mi si mie pret pentru discuri frana spate e38 ventilat ,neventilat 324/12 mm

si mai da-mi pret si la ,63178362402,este proiector dreapta fata

proiector 240lei/producator;pt discuri am considerat ca 730d-ul tau are 193 cai;dc am gresit sa ma corectezi

disc spate lucas trw 160lei/buc/disc plin sau 210lei/buc/ate; disc fata 420lei/buc/lucas trw sau 310lei/buc/ate;pt spate poti lua trw e la pret special

Link to comment
Share on other sites

salut ! da-mi si mie pret pentru discuri frana spate e38 ventilat ,neventilat 324/12 mm

si mai da-mi pret si la ,63178362402,este proiector dreapta fata

proiector 240lei/producator;pt discuri am considerat ca 730d-ul tau are 193 cai;dc am gresit sa ma corectezi

disc spate lucas trw 160lei/buc/disc plin sau 210lei/buc/ate; disc fata 420lei/buc/lucas trw sau 310lei/buc/ate;pt spate poti lua trw e la pret special

da ai dreptate partial , acum are 220 hp si tork 480 ,era ala de 193hp. nu iau acum piese dar v-a urma in cel mai scurt timp discurile pe spate ! multumesc

Link to comment
Share on other sites

Sal Dan,

Pana imi vine o-ring-ul care deja l-am comandat la Filaret, vreau si eu senzorul si furtunul de la intercooler.

Furtunul este Piesa 5, nu stiu ce se intampla pe realoem (No parts found matching your car) dar codul era 11617799394, acum nu il mai gaseste deloc.

Senzorul este Piesa 9 - 11613449116.

Sa imi dai un semn cand ajung sa trimit banutii si datele (daca nu le mai ai).

Merci

Link to comment
Share on other sites

dane am primit alea de la tine si semnalele se potrivesc perfect.cu solutia aia insa nu stiu cum se foloseste .dak imi trimiteai si semnalele de pe aripa erai mare rau de tot <_<

pulverizezi,lasi sa actioneze aprox 2-3 min si stergi/freci cu o carpa(curata evident); semnalele nu am deocamdata decat pe original la 70lei/buc,te anunt cand o sa am si pe producator

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

conteaza daca vrei fata si spate sau doar spate;montajul nu sunt mecanic ca sa am idee cat costa.Uita-te aici si da-mi codul de la ce ti-ai ales

Din pozele alea nu imi dau seama ce vreau. As vrea sistemul original complet (sa finctioneza ca si cum ar fi avut din fabrrica)

 

PS: Credeam ca din fabrica au doar varianta fata-spate. Daca exista si doar spate, m-ar interesa ambele preturi. Iar daca afisaza tot pe display-ul masinii si sistemele pe producator, m-ar interesa preturi pe toate variantele (1.spate original, 2.fata-spate original, 3.spate producator..., 4.fata-spate producator...)

Edited by laur2009
Link to comment
Share on other sites

80lei/producator

bine . asta inseamna facelift nu? si gasesti si pe alb? daca iau set stanga dreapta trebuie sa le iau si pe alea din aripi tot albe?

pret la semnalizator alb ti-am dat,doar asa mi-ai cerut; cum crezi tu dc vrei sa nu sa le schimbi si pe cele din aripi..cele din aripi nu le am decat pe original la 85lei/buc

Link to comment
Share on other sites

Salut, pivoti bascula fata pt bmw e36 320i din 1997 cat costa ?. cod. 31126758510

65lei/buc/delphi sau 100lei/buc/lemforder

 

groadan am si eu o mica mare comanda pt u ....vreau si eu ambele chedere de la faruri pt e46 fara facelift...astept un raps de la u

 

ms

65lei/buc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.