Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Amortizoare + arcuri fata E46 318i 1999 87kw....originale si producatori....

290lei/buc/arc/original sau 185/buc/fata/kilen+ 185/buc/spate/kilen sau varianta heavy duty 150lei/buc/spate

 

hai ca tu te sti,da-mi codurile la amortizore (la arcuri nu le gasesti)

31311096849 , 31311096850...la arcuri intradevar nu exista coduri....

31311096849 660lei/buc/original sau 330/sachs sau 270/monroe

31311096850 idem

Link to comment
Share on other sites

Salut!

M-ar interesa un radiator de apa 17111728907 si semnalizare alba dreapta-fata 82199403096, preturi, cum se comanda, modalitatea si termenul de livrare in Timisoara.Mersi

radiator 640lei+82199403096 32lei;imi lasi pm cu datele de livare,termen de livrare 24 ore prin curier,poti plati la curier sau in avans (30 sau 15 lei costul transportului)

Link to comment
Share on other sites

Te salut Dan.

 

Am nevoie de urmatoarele acareturi pentru un e46 diesel - JL30143 :

 

Brat stanga fata

Bieleta dreapta fata

Set bucsi fata

 

Toate lemforder sau pe original.

 

In plus:

 

Filtru de:

 

Aer

Polen (carbon)

Ulei

Motorina

Epurator

 

Ca sa nu mai pierdem vremea cu transferul prin banci ne putem vedea sa achit comanda integral zilele astea.

 

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Mersi!

Doar o intrebare.Radiatorul e nou? si daca include si vasul de expansiune.Si as mai dori un pret la compresor clima 64528385714 nou si SH.Vreau sa stiu daca furnizezi si kit-uri de reumplere refrigerant R134a.

Link to comment
Share on other sites

Mersi!

Doar o intrebare.Radiatorul e nou? si daca include si vasul de expansiune.Si as mai dori un pret la compresor clima 64528385714 nou si SH.Vreau sa stiu daca furnizezi si kit-uri de reumplere refrigerant R134a.

cred ca titlul anuntului e destul de sugestiv "Vand piese NOI, piese caroserie";nu include vasul expansiune,e doar radiator,codul ce mi l-ai furnizat;

nu am piese sh;64528385714 2500lei nou; da am R134a e 460lei (nu stiu exact cantitatea,iti pot spune maine e ceva butelie)

 

Te salut Dan.

 

Am nevoie de urmatoarele acareturi pentru un e46 diesel - JL30143 :

 

Brat stanga fata 700lei/original sau 630/lemforder

Bieleta dreapta fata ..ce fel de bieleta,de directie,antiruliu?

Set bucsi fata 340/lemforder

 

Toate lemforder sau pe original.

 

In plus:

 

Filtru de:

 

Aer 90 mann 75 purflux

Polen (carbon) 115 mann carbon,100 lei carbon purflux

Ulei 43 mann 15 champion

Motorina 125 lei mann

Epurator 130lei original/pe stoc

 

Ca sa nu mai pierdem vremea cu transferul prin banci ne putem vedea sa achit comanda integral zilele astea.

 

Multumesc.

nu e cazul de avans(decat dc vrei bratul/original),doar sa-mi spui ce sa-ti aduc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.