Jump to content

Ce benzina sa-i pun ?


Dani West

Recommended Posts

baiete, scoti o perla si dupa ce te corectam, zici ca ai spus la misto?e vina noastra ca sanctionam (daca se poate spune asa) perlele pe care le scoti; tu nu poti sa faci ceva util decat sa faci "misto" pe forum si sa-i induci pe unii oameni in eroare? eu zic sa iti cauti o ocupatie rapid

45930[/snapback]

 

tu vorbesti ? :blink:)

Link to comment
Share on other sites

Am un 320i din '85 si nu stiu exact ce tip de benzina e recomandat sa folosesc. Am incercat toate tipurile pana acum, mai putin pe cea de curse. Vreau sa folosesc un tip de benzina ce nu-mi strica motorul sau alte piese. Stie cineva ce sa folosesc ?

45770[/snapback]

Am 320i din 88 si ii pun 95 fara pb.......si merge....asa ca.....

Link to comment
Share on other sites

juniorule, eu vad ca te ataci cam iute si degeaba. Daca ai ceva cu mine cred ca ar prefera toti sa o rezolvi pe alta cale decat cu galceve pe forum.  :blink:

Eu fac ceva foarte util, nu-mi dau cu parerea peste tot si chiar si atunci cand nu e cazul, ca altii. :)

45934[/snapback]

tantanissssssssss........ :) :)

Daca nu va trageti si de par un pic .....Sambata....degeaba!!!

Link to comment
Share on other sites

Uneori bag "cu plumb" dar de cele mai multe ori fara Pb. Am bagat o data in E28 98 de la MOL si parca mergea mai bine. Dar nu se merita. In rest, 95-ul de Petrom e foarte bun.

 

316i, ai fost primul care a aberat pe topicul asta ... dupa care ne-ai trimis pe noi la munca :blink: Da, hai sa incheiem.

Edited by TiL
Link to comment
Share on other sites

Ntz, oare de ce prin expresia aia lumea vrea sa inteleaga intotdeauna ca e vorba de poceala? Prin pura coincidenta eu chiar vreau sa _vorbesc_, nu altceva. Totusi suntem oameni si cica si membrii BMWClub, deci ar trebui sa avem un oarecare respect reciproc.(eu il am, altii duc lipsa grava si se cred in fata blocului).
Link to comment
Share on other sites

Ntz, oare de ce prin expresia aia lumea vrea sa inteleaga intotdeauna ca e vorba de poceala? Prin pura coincidenta eu chiar vreau sa _vorbesc_, nu altceva. Totusi suntem oameni si cica si membrii BMWClub, deci ar trebui sa avem un oarecare respect reciproc.(eu il am, altii duc lipsa grava si se cred in fata blocului).

46407[/snapback]

 

Haide bre ca noi (eu cel putin) glumim. Dupa ce vin cu nervi de la treburile mele, ma mai relaxez si eu cu o gluma pe forum, daca tot nu am ce face altceava. Sunt varza de racit, de 3 zile abia abia am iesit din casa fortat de treburi urgente.

 

Deci fa si tu haz de necaz si nu te mai ataca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.