Jump to content

Accidente BMW


alex

Recommended Posts

  • Replies 606
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cum sa purtam centura? vrei sa ne pierdem indentitatea de romani? :)

 

Si ne da sfaturi unul  care pleaca la drum in austria dupa 2 nopti nedormite?  Pe amicul ala de ce l-ai tarat dupa tine? sa nu mori singur? :blink:

76370[/snapback]

 

 

sa conduca cand simt ca sunt obosit, si a condus.

 

 

Daca reactzia asta o ai .... atunci fi roman frate, insa sper din suflet sa nu ajungi cu flori pe piept prematur

 

pacat ca nu itzi dai sema de cateva lucruri, AirBag e SRS Secondary Restrain System in nici un cas Primary, Primary e centura.

 

In bmwuri din 91 parca, la impact scaunele au ceva "exploziv" sub ele care le arunca in spate incat sa itzi ajunga sira spinari unde e stalpul de la usa, asta pentru ca in caz ca derapezi si dai in ceva sa ai un added protection, la fel face ca distantza intre volan si moaca ta sa fie cat mai mare. Chestia asta sub scaun explodeaza atat de repede incat daca nu ai centura tu rami pe loc iar scaunul pleaca in spate deci lucreaza impotriva ta.

 

In al doilea rand "he who runs fights for another day" din pacate romanul e 99% shit 1% hot si se crede Hercules, Crezi ca daca poritzi centura in oras esti inferior? Sau esti dinala care da scaunul in spate si il pune jos si dabea atinge volanul cu mainile, mai poarta si ochelari de soare noaptea si neoane sub masina sa fie COOL.

 

Mai e o rasa de tzarani romani care da jos volanele cu AirBag de la BMWuri si pune volane "sport" fara AirBag :)

 

Chiar ...sunt sigur ca sa te dai mare itzi pui copilu pe scaunul din fatza fara centura si te dai in spitze cat de bine il faci sa se simta ca in o tombola :)

 

Sincer ... cauta niste filmuletze pe google unde vezi niste impacte de masini la 60km/h cu dummies in ele si uitate atent ca ala potzi fii tu prin oras in BMWul tau, in filme majoritatea de dummies au centura tu sigur nu o sa ai deci watch and learn you fool! But I guess everyone has his 15min of fame in a life time, I guess yours will be on TV with your brains spread over the BMW steering wheel logo

Edited by XR6
Link to comment
Share on other sites

daca citea mai atent textul isi dadea seama ca nu am condus numai eu, oricum driver education is prohibited in Romania for a good reason :blink:

 

same as the say ...."take the warning labels off, we'll have fewer idiots"

Link to comment
Share on other sites

XR6, nu stiu daca ai sesizat, acesta e un site romanesc, frecventat de romani. Nu cred ca e cazul sa iti permiti sa generalizezi asa cum o faci. Nu toti romanii sunt asa cum crezi tu, probabil departarea e de vina.

 

Am sa te rog sa nu mai faci remarci de genul asta. E un avertisment.

Link to comment
Share on other sites

a mai fost un thread in care starurile de carton desenau civilizatia de peste granite......cum ca "i fucked a chicken and he was screamin` for icecream in Australia".n`am sa reiterez,daca n`ai percutat atunci....soarele rasare chiar si maine.NU am spus ca este ok sa nu porti centura in oras(care oricum nu se raporteaza coordonatelor din tara ta NATALA :blink: Australia).am spus ca eu nu o port in oras(motivu`,din cauza hainelor,pertinent sau nu,asta am ales eu)
Link to comment
Share on other sites

In bmwuri din 91 parca, la impact scaunele au ceva "exploziv" sub ele care le arunca in spate incat sa itzi ajunga sira spinari unde e stalpul de la usa, asta pentru ca in caz ca derapezi si dai in ceva sa ai un added protection, la fel face ca distantza intre volan si moaca ta sa fie cat mai mare. Chestia asta sub scaun explodeaza atat de repede incat daca nu ai centura tu rami pe loc iar scaunul pleaca in spate deci lucreaza impotriva ta.

 

 

 

Nu cumva confunzi cu centurile pretensionate? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Acum 10 minute la antena 1.

 

Un Bmw seria 7 de Giurgiu B-77-BMW ( mai exact "UN BOLID" ), zic astia a lovit cu peste 200km/h un tir, si alt tir a lovit tirul ( acum sa ne gandim noi un pic mai degraba tirul e bolid ).

 

Din Bmw doar portbagajul a mai ramas si ceva din partea din fata. Cica un martor a zis ca mai erau doi oameni in viata dupa accident si pana a venit Ambulanta. Resturile din masina le adunau cu matura. Groaznic la asemenea masina sa se fac PRAAAFFFF....

38048[/snapback]

haideti sa va spun o faza ciudata cu bmw asta 7-er treaba sa intamplat din cauza nevestei care la blestemat daca se mai duce cu una din fetele cu care era in masina,accidentul intamplanduse de sf maria parca si cel mai important in fata unei biserici.Asa ca aveti grija de blestemele femeilor :angry:bineinteles si viteza a contribuit urias dar ca sa vezi ciudatenie cu blestemele astea :blink:

Edited by paco_wonderboy
Link to comment
Share on other sites

daca citea mai atent textul isi dadea seama ca nu am condus numai eu

 

76604[/snapback]

 

dupa 2 nopti nedormite nu aveai ce cauta la volan deloc. Dar probabil ca tzaranul roaman aka bulshit 99% plecat in australia, ca sa fac o adaptare a celor scrise de tine mai sus, crede ca a devenit din Hercules cangur si isi inchipuie ca daca adoarme la volan, va reusi cumva sa eschiveze prinsoarea mortii printr-un salt din acela de 10m...sau cat o sari cangurul.

Link to comment
Share on other sites

post-990-1143816622_thumb.jpgpost-990-1143816710_thumb.jpg

 

VORBIM MULTE AICI  CRED CA EXPIERENTA MEA IN MATERIE DE ACCIDENTE A FOST PREA DUREROASA. AM PIERDUT PE CINEVA FOARTE DRAG IN ACEST ACCIDENT STUPID.

ATENTIE CUM CONDUCETI SI NU UITATI  AMABILITATEA SI TOLERANTA LA VOLAN SUNT CRED CELE MAI IMPORTANTE .

77356[/snapback]

 

 

huh!dumnezeu sa-l ierte si pe noi sa ne fereasca!

cum s-a intamplat?

Link to comment
Share on other sites

SA O IERTE.ERA SOTIA MEA (28 ANI) NU PREA SE STIE CE S-A INTIMPLAT PENTRU CA ERA SINGURA IN MASINA.A DEPASIT 2 MASINI SI PE DRUM DREPT , FARA GHEATA A IESIT IN DECOR UNDE S-A IZBIT DE UN COPAC . DIN FATA NU VENEA NIMIC IAR CA VITEZA CRED CA AVEA 110 KM/H

E STUPID PENTRU CA EA CONDUCEA DESTUL DE BINE SI ERA ATENTA LA DRUM.

CA STARE TEHNICA MASINA ERA OK

post-990-1143890021_thumb.jpg

post-990-1143890049_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.