Jump to content

am si eu un bmw-utz


danbmw

Recommended Posts

Guest poleposition
Si parca, din cate stiu, modelele americane au barile fata / spate mai lungi (ceva ce tine de legislatie) si semnale incorporate in bandouri....
Link to comment
Share on other sites

1.Nu pare a fi model american

2.Schimba volanul cu unul original (am facut aceeasi operatiune acum o luna si crede-ma nu o sa iti para rau)

3.Jantele sunt superbe

 

Per total: frumoasa masina :)

 

P.S. Alea sunt stergatoare de VW? :blink:

Edited by Lt.Powell
Link to comment
Share on other sites

520 model pt america nu exista, modelele pt america incep de la 525 in sus

la fel cum nu ai sa vezi niciodata niciodata in america 320.i, 318 sau bmw diesel

stai tu linistit ca exista si sub 525i...o sa fac ceva poze...

on topic...nu prea arata a model american...

1. nu are semnalizatoarele alea mici pe bara..

2. nu vad butonul de A/C

3. in general americani folosesc cutii automate

daca ai schimbat bordul banuiesc ca nu-ti indica corect viteza...

 

 

masina arata intretinuta...mai renunta la cele enumerate de colegi si va arata ffff frumoasa..

nota 10 pt jante...

Link to comment
Share on other sites

Imi e foarte cunoscuta masina. :blink: Ai cumparat-o cumva anul trecut? Zic asta, pt. ca am vazut una identica in targ la Bacau cu 6000 euro negociabil, numai ca avea volanul original, bandouri negre, grila neagra, fara presuri la roti. :)
Link to comment
Share on other sites

da boss am fost cu ea la targ la bacau anul trecut .volanul era acelasi ca asa am cumparat masina

va multumesc de pareri

acum imi vopsesc jantele .cand le termin sper sa va dau pe spate :) si o sa va cer parerile :blink:

Link to comment
Share on other sites

nu are AC .vreau sa-i pun,iar bandourile cred ca au fost schimbate ca stiu si eu ca trebuie sa fie cu lampi de pozitie.

cu kilometrajul cred ca arata mai mult pentru ca am mers pe autostrada si la un moment dat am ajuns la 230km/h iar fratele meu era in fata mea si el a zis ca are 220km/h ,deci la viteza asta e cu 10 mai mult iar la viteza mai mica poate un 5km/h mai mult cred

 

pai vreau sa le fac -rosu laser-asa se cheama culoarea ,iar marginea de la spite le fac negre.o sa le vezi cand le termin.

am mai multe variante de culori in cap si o sa ma mai gandesc

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Anul trecut, cand am vazut masina la vanzare, arata superb. Chiar am ramas impresionat. Intre timp a mai primit niste ,,podoabe" care nu dau bine. Asa se intampla cand te plictisesti de un anumit look si vrei mai mult.

 

Jantele daca sunt pt. E34 si nu au inele de centrare, nu potrivesc pe E39.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.