Jump to content

Masina mea


daniel_bmw318

Recommended Posts

Salutare la toti!!

Mi-am luat acu o luna un E46 318D 2004 145.000 km a avut un sigur proprietar in germania, cateva dotari:

-piele

-pilot automat

-jante

-gemuri el fata

-volan mutifunctional

-pachet crom exterior

-pachet mahon (precizez ca nu e mahon din ala obisnuit, e pe o alta nuanta mai inchisa)

Daca am uitat ceva mai completez eu.Astept cateva sfaturi cu ce sa pun pe ea.

Bafta!!!!

 

Rog un moderator sa treaca topicul pe seria 3. Multumesc

Link to comment
Share on other sites

posibil sa se vada asa in poze, da e tapiseria originala de pe masina, e facuta la comanda tapiseria de asta e special edition, drept sa va spun mie imi place foarte tare, foarte putina masini mai au asa ceva

 

Daca ar fi fost vorba de tapiteria originala, pielea ar fi fost intinsa.

Lucrarea este prost facuta, parca sunt niste huse puse peste scaune.

 

P.S:

 

TAPISERĂE, tapiserii, s.f. 1. Lucru de mână cusut pe o canava cu lână, cu mătase, cu fir. ♦ Ţesătură din lână sau din mătase ĂŽnfăţişĂ˘nd subiecte diverse sau teme alegorice, lucrată manual sau la război şi folosită mai ales la ĂŽmpodobirea pereţilor sau a unor mobile. 2. Partea tapisată a unei mobile. [Var.: tapiţerĂ­e s.f.] – Din fr. tapisserie.

Link to comment
Share on other sites

Chiar daca ar fi fost pusa pielea in Romania nu era cazul de asemena rautati zic eu. :twoup: Macar puteati sa cautati sa vedeti poate chiar exista din fabrica un asemena BMW si e chiar INDIVIDUAL dar de ce sa nu fim noi romani. :twoup:

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?act...=47&t=33056

 

 

Ontopic:Sa te poarte sanatos si sa te bucuri de ea.

Edited by florin33
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.