Jump to content

Ce preferati intre e39 si e46?


ionutz_ng

  

1045 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
cum poti compara seria 3 cu seria 5? nu se poate asa ceva ! poti compara 2 masini din aceeasi serie nu 2 masini din serii diferite .niciodata seria 3 nu va fi seria 5, hai sa comparam si seria 7 cu seria 3 ,nu vrei? oricum votez e 39 Edited by b-99-tck
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Am fost de curand in Iasi , Suceava si imprejurimi sunt uimit cate masini E39 am putut sa vad acolo ...este plinnnn, la fiecare 3 sau 4 case era parcat cate un E39 , sunt mai multe decat daciile , in curand cred E46 si E39 vor devenii masini nationale Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

Am fost de curand in Iasi , Suceava si imprejurimi sunt uimit cate masini E39 am putut sa vad acolo ...este plinnnn, la fiecare 3 sau 4 case era parcat cate un E39 , sunt mai multe decat daciile , in curand cred E46 si E39 vor devenii masini nationale

 

E46 este demult "masinä nationalä" :)

 

Dar vine si E39 tare de tot din urmä <_<

Link to comment
Share on other sites

Hai sa mai facem inca un poll.Ce preferati intre e39 si e46?

 

Pai nu stiu ... <_<

 

Ingramadeala sau lejeritate ?

Pai nu stiu... sportivitate si agresivitate sau barcuta cu linii drepte (oarecum invechite)? :)

Edited by Alexxx
Link to comment
Share on other sites

Hai sa mai facem inca un poll.Ce preferati intre e39 si e46?

 

Pai nu stiu ... :)

 

Ingramadeala sau lejeritate ?

Pai nu stiu... sportivitate si agresivitate sau barcuta cu linii drepte (oarecum invechite)? :bashwall:

 

Da ce sa zic domnu' Alexxx , E46-le a fost o revolutie in materie de design si face furori si acum . <_<

 

Agresivitate si sportivitate poate la E24 , E31 , E63 , Z4 , nu la cele care sunt convertite din variante sedan ( parere personalä ) si nici alea.

 

Astea sunt masini cu veleitäti sportive .

Link to comment
Share on other sites

Am fost de curand in Iasi , Suceava si imprejurimi sunt uimit cate masini E39 am putut sa vad acolo ...este plinnnn, la fiecare 3 sau 4 case era parcat cate un E39 , sunt mai multe decat daciile , in curand cred E46 si E39 vor devenii masini nationale

Si eu credeam ca e36 e peste tot pe la noi prin nord <_<

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca este cineva posesor de E39 sa voteze E46 si viceversa. Normal ca fiecare voteaza modelul masinii pe care o poseda in acest moment. Eu am avut de ales intre un E46 si un E39 cand mi-am luat masina si am ales E46 din urmatoarele motive: E46 2003 e mai ieftin decat E39 din acelasi an ; traficul din Pitesti este infernal la ce strazi avem (si aici cu siguranta E46 este mult mai usor de manevrat), taxele sunt mai mici la motorul de 2000 (E46) decat la 2500(E39), daca vorbim de un comportament rutier asemanator si ultimul motiv a fost ca trei dintre E39 pe care le-am vazut (am vazut 4) aveau infiltratii de apa in blocurile optice. La E46 acesta problema n-am observat-o (am vazut tot 4). Toate vazute in Germania. In rest amandoua modelele sunt frumoase....totusi votez E46 ca pe asta o am. Edited by lucianpurdescu
Link to comment
Share on other sites

E46 pentru o mai buna asezare pe sosea si E39 pentru spatiu mai mare...

 

e39 se aseaza foarte confortabil la drum lung... simti o masina ....masiva... si extrem de stabila si usor de controlat.

Desi nu este mai grea se simte ca e solida si inchegata... ca un ...vapor <_<)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.