Jump to content

CE patesc unii baieti cu BMW :


CrissXL

Recommended Posts

ca inainte) si de examenul psihologic (daca ai permis auto se subintelege ca esti in toate mintile si nu mai trebuie facut)

55168[/snapback]

 

Am inteles.Multumesc!

 

Solutia ptr astfel de cazuri ar fi o arma.Cu gaz este suficient cred.Nu stiu,poate si dracia aia electrica este buna :blink:

 

 

PS

 

Faza asta ca ai permis auto si automat esti in toate mintile este haioasa :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai degeaba ai arma cu gaz daca nu o poti avea asupra ta. e stupida foc legislatia... tu te aperi cu o arma pe care ai cumparat-o legal dar tot tie (sau ma rog, "si tie") ti se deschide dosar penal. ma rog, pentru uzul ei patesti ceva, pentru portul ei poti spune doar ca tocmai te duceai la tir sau o duceai acasa sau nu stiu ce.

aparatele cu socuri sunt bune dar au dezavantajul ca nu sunt extraordinar de eficiente daca sunt multi. nu il poti folosi asupra a 5 oameni o data dar mai mult ca sigur se vor speria de arcul ala electric albastru si de zgomotul de scaun electric :blink:

sprayurile paralizante sunt iarasi ok si eficiente chiar daca sunt mai multi atacatori, cel putin pe hartie, insa in cazuri concrete te afecteaza si pe tine, sunt sanse enorme sa-ti vina si tie in fata.

Edited by teddy
Link to comment
Share on other sites

stii cum e cu auto-apararea asta.... depinde ce avocat ai si cati bani ai ... parerea mea...

 

dak esti un biet amarat si te ataca unul cu pistolu si tu'i dai cu toporu in cap.... poate faci puscarie...

 

dak te ataca unu cu cutitu si tu'l impusti si ai bani... s'ar putea sa scapi :blink:

Link to comment
Share on other sites

stii cum e cu auto-apararea asta.... depinde ce avocat ai si cati bani ai ... parerea mea...

 

dak esti un biet amarat si te ataca unul cu pistolu si tu'i dai cu toporu in cap.... poate faci puscarie...

 

dak te ataca unu cu cutitu si tu'l impusti si ai bani... s'ar putea sa scapi :blink:

55306[/snapback]

oricum cred ca oricare dintre noi isi permite un avocat mai Ok decat spargatorii astia... exista prea multe argumente in favoarea ta ca cineva sa poata sa te bage la zdub ptr ca sa zicem i-ai dat lu unul un arc electric in fata in timp ce el iti cerea banii si cheile... chiar si daca nu sunt martori e foarte greu sa demonstreze ca tu l-ai atacat mai ales daca nu ai antecedente si nimic nu ii face sa creada ca ai fi irascibil si ai accese de furie in raport cu necunoscutii... chiar nu mi-e teama de o confruntare legala dupa ce l-am parlit pe un fraier de asta... si daca totusi ajung la zdub cred ca-l urmaresc pe fraier cate zile am si garantat nu scapa...

Link to comment
Share on other sites

ca i-ai dat un arc electric sau un damf de solutie cu piper nu patesti nimic. daca intervine decesul deja este o problema.

in schimb la armele de foc si armele albe si simplul fapt ca il scoti la cineva ca sa-l sperii (bineinteles la cineva cu intentii rele) iti poate face probleme. uzul iti face sigur. daca intervine decesul cam ramai cu cazier si cu niste ani cu suspendare in CEL MAI BUN CAZ.

Link to comment
Share on other sites

oricum cred ca oricare dintre noi isi permite un avocat mai Ok decat spargatorii astia... exista prea multe argumente in favoarea ta ca cineva sa poata sa te bage la zdub ptr ca sa zicem i-ai dat lu unul un arc electric in fata in timp ce el iti cerea banii si cheile... chiar si daca nu sunt martori e foarte greu sa demonstreze ca tu l-ai atacat mai ales daca nu ai antecedente si nimic nu ii face sa creada ca ai fi irascibil si ai accese de furie in raport cu necunoscutii... chiar nu mi-e teama de o confruntare legala dupa ce l-am parlit pe un fraier de asta... si daca totusi ajung la zdub cred ca-l urmaresc pe fraier cate zile am si garantat nu scapa...

55316[/snapback]

 

stii cum merge treaba la ei ..... strang toti pt unul..... cam asa e ideea.. toti pentru unu si unul pt toti .... dak sunt baieti si sa nu fie tigani ...!!!

 

cunosc in domeniu- si stiu cum merge treaba ... eu dak as fi patit asa ceva ( doamne fereste ) intram peste ei in case ( ii gaseam dak era ) - sa se linisteasca pe viitor ... am prieteni in domeniu care sunt .... adevarati tovarasi !

Edited by oSerX
Link to comment
Share on other sites

lol ma rog. nu stiu ce combinatie e sa intri peste ei in casa... totusi faptele astea de vitejie copilareasca sunt mult prea usor de facut, nu crezi? e mai frumos sa intri peste ei in casa cu garda, poti sa le dai si tu o bucata, le mai da si garda si mai stau si la bulau o vreme. asa tu intri peste ei in casa, ii bati, pe urma te cauta si vin si ei dupa tine... n-ai facut nici o smecherie, te joci de-a soarecele si pisica cu niste gainari
Link to comment
Share on other sites

eu intram peste ei in casa cu batele de baseball direct intre dinti !!! daka ii bati bine rau de tot nu te mai cauta ! tiganii sunt fricosi din fire - parerea mea ... si apoi dak intrii noaptea peste ei si ii iei din pat pe toti .. cu purcica cu gainusa, cu tot ce e la ei in casa...

 

ce macelarie si'au luat niste tigani dintr'un cartier pt ca s'a luat de amicul meu ... gr... si'au luat bataie de la copii de 3 ani pana la mosi de 90 ... toti ...femei, copii, caini, animele.... pt ca s'au luat de ei fara nici un motiv.... initial politia statea si se uita cum saracu amicu meu se batea cu vreo 10 tigani ( a facut 19 ani de diferite tipuri de lupte )..

 

in fine sa nu incurajam asemenea fenomene.... parerea mea ca tot ceea ce se face in romania ilegal se face cu spate asigurat de la politie !! oriunde se intampla ceva, stie si un amarat de subofiter de pe strada ca o sa se intample ceva ... dak e o chestie majora... isi iau si ei partea, tac din gura, intorc capu si ... sanatate... dak erai tu baiat de parlementar sa vezi ce ti'i aflai pe aia din prima !! @ CrisXXL

 

ce am scris mai sus ... ii exceptam pe psihopati si altii care dar cu toporu chiar dak se afla in fata plutonului de executie !

Edited by oSerX
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

cu siguaranta ca s-a mai dumirit situatia!nasol oricum!

crissxxl, asa cum a explicat si ,,angajatul,, n-a fost vorba de bani sau masina!cineva are boala pe tine, pun o naveta de ,,leffe black,, la bataie , daca nu e asa!

cand mai afli ceva, da-ne de veste!mama, sa fi fost acolo cu tine, ce pofta de incins p-aia as fi avut!btw, nu ne-ai spus daca erau ciori...

bafta!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.