Jump to content

Am mare nevoie de 2 min cu un m3


bobi11

Recommended Posts

esti sigur ca nu am condus M3 ? Faci afirmatii gratuite

Daca conduceai iti dadeai seama ca nu e mare diferenta fata de una normala. Este mai rigida, e drept, insa eu merg cu ea mai incet si cu atentie si nu e nici o problema.Unde intra un sedan normal, intru si eu cu M3-ul, numai ca merg mai incet.

Link to comment
Share on other sites

Se poate merge zilnic cu un M3 daca-ti permite buzunarul. :twoup:

 

cine are bani sa-l cumpere, are si de mers cu el.

era vorba ca e pacat de el, in loc sa-i dai asfalt bun ( drept sau virajat ) , in Romania ii dai gropi, linii de tramvai, guri de canal, service de kkt, etc. Adica la un cal de curse ii dai apa, paie si bataie. Merita? Eu unul zic ca nu inca, dar sunt posesori de M3 in Romania, precum D-l Tien, care merg incet si atent si au grija de ele.

Link to comment
Share on other sites

era vorba ca e pacat de el, in loc sa-i dai asfalt bun ( drept sau virajat ) , in Romania ii dai gropi, linii de tramvai, guri de canal, service de kkt, etc. A

 

Asta e valabil pentru orice BMW.

Cu toate acestea, e plin de BMW-uri pe strazi.

 

Fiecare incearca sa se bucure de viata cat mai mult.

Link to comment
Share on other sites

Astia la Bavaria nu vor avea in vecii vecilor un 335 si un M3 de test drive. Vrei sa iei 335 E92, ei iti vor da sa conduci maxim un 320d E92 daca au si asa ceva pe stoc sa iti faci o idee... desi cum iti poti face o idee legata de motor numai capetele lor pot intelege. :twoup:

 

Este imposibil sa aiba masina de drive-test pt. fiecare motorizare .

In general masina de drive-test se face cu motorizarea cea mai solicitata la aceea clasa .

Un M3 de drive-test nu-si justifica existenta doarece nu este un model de volum .

Link to comment
Share on other sites

eu unul sunt de parerea ca inca nu suntem o tara cu drumuri de M, dar daca as avea posibilitatea, l-as lua fara sa stau pe ganduri. este o masina formidabila.

cat despre atinsul pe jos, am avut si eu evenimentele mele, nu grave, dara asta a fost inainte sa ma obisnuiesc cu masina, in ultimul timp, sa zicem 8-9 luni nu am mai atins-o deloc.

trebuie sa stii pe unde poti sa mergi cu ea si pe unde nu.

asa ca bafta si go for it ! :twoup:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

deci lasand opiniile pro\contra care mi se par ridicole (daca ai m3 nu te plimbi pe la piata sudului si sectoru 4 cu el ci dorobanti magheru primaverii sau snagov unde e bun drumu) s-ar putea sa aiba si pt test dar nu vor ei sa ti-l dea. la bavaria baneasa este un m3 cu 7000 km parca albastru prin spate. in al doilea rand tatal prietenei mele a facut test cu un m6 anu trecut...mai insista. daca nu iati un bilet de avion ( stuggart cu wizaair e 60 ce euro si dute pana la mama lor)

 

 

L.E company caru la care te refereai si tu il vazusem

Edited by dreptroman
Link to comment
Share on other sites

deci lasand opiniile pro\contra care mi se par ridicole (daca ai m3 nu te plimbi pe la piata sudului si sectoru 4 cu el ci dorobanti magheru primaverii sau snagov unde e bun drumu) s-ar putea sa aiba si pt test dar nu vor ei sa ti-l dea. la bavaria baneasa este un m3 cu 7000 km parca albastru prin spate. in al doilea rand tatal prietenei mele a facut test cu un m6 anu trecut...mai insista. daca nu iati un bilet de avion ( stuggart cu wizaair e 60 ce euro si dute pana la mama lor)

 

 

L.E company caru la care te refereai si tu il vazusem

cu ala m am plimbat si eu dar doar prin curte ca nu avea numere

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.