Jump to content

118d la 18 ani :)


blackcat

Recommended Posts

sa stapanesti sanatoasa masina , vezi cum ai grija de ea sa nu te injure astia prin trafic....cum te vede unu in trafic incepe sa comenteze.

 

 

aa...p.s - condu mai agresiv asa , un bmw cere asta :twoup:

 

 

Multumesc...:D o sa incerc...am de la cine invata :twoup:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sa stapanesti sanatoasa masina , vezi cum ai grija de ea sa nu te injure astia prin trafic....cum te vede unu in trafic incepe sa comenteze.

 

 

aa...p.s - condu mai agresiv asa , un bmw cere asta :twoup:

 

 

Multumesc...:D o sa incerc...am de la cine invata :twoup:

mai bine ai invata singura...e cel mai bine asa...

 

sa inveti pe stilul tau nu pe stilul altora...daca ma-ntelegi :D

Edited by kretzu
Link to comment
Share on other sites

blackcat: cand atasezi poze, pune link-ul de la "img code" ca se vede poza direct, si poti sa iei legatura cu useru grozadan pentru shift knob sau ce piesa doresti, are preturi decente plus ca are prietena deci nu ai probleme de genul asta :twoup:

 

Bineinteles si felicitari de masina, si la multi ani.. multi km fara incidente.

Link to comment
Share on other sites

Bobo: pe photobucket, redimensioneaza poza automat la 1024x768. o dimensiune acceptabila dupa parerea mea, si nu stiu daca toti intra pe linkuri.. dar ti-am inteles...punctu de vedere, eu zic ca totusi la Sectiunea Masina mea , topicurile trebuie sa fie PLIIIIINe de poze, "remarcile inteligente" de tip poze, ar putea lipsi..
Link to comment
Share on other sites

daca vrei te pot ajuta sa iti iei permisul cu numai 400 Euro in Pitesti :twoup: :D.Si apropo,frumoasa masina ,dar mai frumoasa tu :D .s-o stapanesti sanatoasa

si daca Doamne fereste face o greseala in trafic din vina ei, lipsa experientei din scoala de soferi + legislatie, nici nu vreau sa ma gandesc la victime !esti tu raspunzator ? :twoup:

 

Sunteti de acord cu permisele luate pe bani ?

Eu unul nu .La volan gresesti o singura data , mai rau e cand tu nu ai nici o vina dar ai de suferit din cauza greselilor altor participanti la trafic, fie din teribilism , fie din cauza permiselor luate cu 400 de euro.

Link to comment
Share on other sites

daca vrei te pot ajuta sa iti iei permisul cu numai 400 Euro in Pitesti :D :D.Si apropo,frumoasa masina ,dar mai frumoasa tu :) .s-o stapanesti sanatoasa

si daca Doamne fereste face o greseala in trafic din vina ei, lipsa experientei din scoala de soferi + legislatie, nici nu vreau sa ma gandesc la victime !esti tu raspunzator ? :D

 

Sunteti de acord cu permisele luate pe bani ?

Eu unul nu .La volan gresesti o singura data , mai rau e cand tu nu ai nici o vina dar ai de suferit din cauza greselilor altor participanti la trafic, fie din teribilism , fie din cauza permiselor luate cu 400 de euro.

 

 

Era o gluma :P nu te uiti pe la TV? :twoup:;)

Nu cred/sper ca e cineva aici care e de acord cu permisele cumparate :twoup:

Link to comment
Share on other sites

daca vrei te pot ajuta sa iti iei permisul cu numai 400 Euro in Pitesti :D :D.Si apropo,frumoasa masina ,dar mai frumoasa tu :) .s-o stapanesti sanatoasa

si daca Doamne fereste face o greseala in trafic din vina ei, lipsa experientei din scoala de soferi + legislatie, nici nu vreau sa ma gandesc la victime !esti tu raspunzator ? :D

 

Sunteti de acord cu permisele luate pe bani ?

Eu unul nu .La volan gresesti o singura data , mai rau e cand tu nu ai nici o vina dar ai de suferit din cauza greselilor altor participanti la trafic, fie din teribilism , fie din cauza permiselor luate cu 400 de euro.

 

 

Era o gluma :P nu te uiti pe la TV? :twoup::P

Nu cred/sper ca e cineva aici care e de acord cu permisele cumparate :twoup:

 

Normal ca nu sunt nici eu de acord ;) dar eu de fel sunt din pitesti si cunosc multi care au luat permisele in felul acesta si cunosc destui din cei pe care ia saltat politia:))

Link to comment
Share on other sites

Era o gluma :D nu te uiti pe la TV? :twoup: :D

Nu cred/sper ca e cineva aici care e de acord cu permisele cumparate :twoup:

 

Sunt multi care le-au luat pe bani, sa fim seriosi. :P

 

www.simpatie.ro

 

www.hi5.com

 

Pana diseara, vreo 3-4 pagini in mod sigur.

 

ce le vede, baiatu asta ciupanez :) :P :D

 

Era clar ca asa o sa se intample.

 

Daca mai pune 2-3 poze, se mai adauga 2-3 pagini. ;)

Link to comment
Share on other sites

@luka E34: "daca vrei te pot ajuta sa iti iei permisul cu numai 400 Euro in Pitesti twoup.gif twoup.gif.Si apropo,frumoasa masina ,dar mai frumoasa tu twoup.gif .s-o stapanesti sanatoasa " multumesc...dar...sunt in stare sa invat legislatia ... si nu sunt de acord cu genul asta de luare a permisului...ne mai intrebam de ce sunt atatea "petarde" in trafic....( cu toate ca era o gluma, m-am simtit datoare sa raspund :twoup: )

 

Multumesc pentru urari... si sper s-ajung cat mai curand cu masina la vreo intalnire... :twoup:

 

@ Ciupanezu ... nu stiu cat a costat masina pentru ca a fost cadou...

Link to comment
Share on other sites

totusi din ce an e masina? nu am vazut nicaieri in topic :twoup:

deci seria 1 era visul meu secret si irealizabil, astfel de masina fiind pe alocuri prea mica pt nevoile momentului, asa ca ma topesc cand citesc despre serie 1

s-o stapanesti sanatoasa :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.