Jump to content

my e92 325i


andrew

Recommended Posts

super masina, a mea arata la fel, aceasi culoare, acelasi interior , sa ai parte de ea si sa iti aduca numai satisfactii, nu uita de casco , ea te va proteja cum stie mai bine in cazul unui eveniment nefericit,ai si tu grija ea :twoup:

cum stai cu consumu? :twoup:

Link to comment
Share on other sites

super masina, a mea arata la fel, aceasi culoare, acelasi interior , sa ai parte de ea si sa iti aduca numai satisfactii, nu uita de casco , ea te va proteja cum stie mai bine in cazul unui eveniment nefericit,ai si tu grija ea :D

cum stai cu consumu? :twoup:

 

mersi casco este :D consumul nu stiu sa-ti spun in oras dar afara la un drum lung de 600 km nu a sarit de 10 la un mers ok si mai tare si mai foarte tare

sa-o stapanesti sanatos pe a ta fara incidente :twoup:

Link to comment
Share on other sites

nu stiu cum sta el cu consumul , dar la mine in craiova cu ac-u mereu nu sare le 13%.am acelas motor doar ca e generatie mai veche (E46).

Normal ar fi ca a lui sa consume ceva mai putin,acum depinde si cum merge cu ea.

Cum mergi cu masina aia sa scoti 13%?:twoup: Poate doar noaptea.

Edited by ryso
Link to comment
Share on other sites

jantele sunt cam micute proportional cu masina, dar se poate rezolva

 

corect accept critica mai ales la rotile spate se vede dar nu pot sa merg pe 18 sau mai mare pt ca m-am nenorocit

am avut 18 pe un tt si mi-am blestemat zilele mai ales ca umblu destul de mult prin tara

 

nu stiu cum sta el cu consumul , dar la mine in craiova cu ac-u mereu nu sare le 13%.am acelas motor doar ca e generatie mai veche (E46).

Normal ar fi ca a lui sa consume ceva mai putin,acum depinde si cum merge cu ea.

Cum mergi cu masina aia sa scoti 13%?:twoup: Poate doar noaptea.

 

eu zic ca fara 16-17% nu scap in oras aglomeratie +steptronic+clima zic ca e foarte bine

 

cum scot altii cu motor de 2500 consumuri asa fantastice gen 11 12 13 % nu stiu

da ma cam indoiesc :twoup:

Link to comment
Share on other sites

cum scot altii cu motor de 2500 consumuri asa fantastice gen 11 12 13 % nu stiu

 

Mintind reusesc lucrul asta. :)

 

:D :D :D :P :twoup: parca si-ar vinde toti masinile asemenea consumuri scot din ele

 

nu consuma mult motor 5000cm daca nu te dai la ea i-a 14 in oras mentionez s500 4matic 2003 omu incerca sa-mi vanda masina

ba :twoup: stai potolit

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

pai si la ce marca treci ? pentru a avea 2 usi ?

seria 7 asta nou e chiar criminal....daca mai astepti putin or sa apara si la sh la preturi bune

 

am scris in acelasi timp <_<

passatul cc e dragut,si a8 , dar a8 mi se pare imbatranit, si nici calitatea nu impresioneaza suficient de mult ca sa justifice diferenta, daca le compari .

daca t gandesti la a8 serios, mai bine mai stai un pic si astepti la noul seria 7

Edited by mihai20
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.