Jump to content

E cineva pe aici cu M3 CSL?


B.M.W.

Recommended Posts

Guest poleposition
Esti sigur ca cel din Dristor este intr-adevar CSL? :twoup:

Nu este! problema s-a mai pus, discutia e mai veche. Atunci s-a ajuns la concluzia ca nu este.....

Stai in Dristor si l-ai vazut?

 

cand iti spune mai multa lume ca esti beat du-te la culcare !

 

exista doar un m3 csl la noi al lui andi mai era unu acum ceva ani la bmw in vitrina dupa care a ajuns la un fotbalist de la dinamo iar de acolo nu mai se stie nimic de el.

 

daca cineva isi pune un kit CSL pe un m3 asta il face CSL ?

 

ala albastru cu nr de leasing ( daca la el te referi ) nu este csl !

 

le- csl-ul din cate stiu eu vine in 2 culori, negru si gri

 

deci practic exista 1,5 csl-uri in Romania :twoup: ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Esti sigur ca cel din Dristor este intr-adevar CSL? :D

Nu este! problema s-a mai pus, discutia e mai veche. Atunci s-a ajuns la concluzia ca nu este.....

Stai in Dristor si l-ai vazut?

 

cand iti spune mai multa lume ca esti beat du-te la culcare !

 

exista doar un m3 csl la noi al lui andi mai era unu acum ceva ani la bmw in vitrina dupa care a ajuns la un fotbalist de la dinamo iar de acolo nu mai se stie nimic de el.

 

daca cineva isi pune un kit CSL pe un m3 asta il face CSL ?

 

ala albastru cu nr de leasing ( daca la el te referi ) nu este csl !

 

le- csl-ul din cate stiu eu vine in 2 culori, negru si gri

 

deci practic exista 1,5 csl-uri in Romania :twoup: ?

 

 

cum zici tu !

 

poate mai citesti de cateva ori :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca exista doar unul in Romania.

Probabil exista mai multe dar sunt tinute in garaj si conduse ocazional.

 

este cel al lui andi si unu care a fost al fotbalistului Tamas cand era la dinamo, am vazut-o odata pe strada si odata la bmw si in seara asta am mai intrebat si se pare ca a fost "trantita" dar nu se stie poate este uitata printr-un garaj...

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca exista doar unul in Romania.

Probabil exista mai multe dar sunt tinute in garaj si conduse ocazional.

 

este cel al lui andi si unu care a fost al fotbalistului Tamas cand era la dinamo, am vazut-o odata pe strada si odata la bmw si in seara asta am mai intrebat si se pare ca a fost "trantita" dar nu se stie poate este uitata printr-un garaj...

 

Si este foarte probabil sa mai existe macar unul sau doua exemplare, n-avem de unde sa stim sigur.

Link to comment
Share on other sites

am vazut si eu unul in bacau, gri, nu mai stiu ce nr avea dar era romanesc. nu poate nimeni afirma ca exista sau nu exista o masina in romania decat daca are acces la baza de date a politiei sau rar. Am vazut rolls phantom in bacau de ex, cu nr de ro, inainte sa se laude pe tv nushcare vedeta ca si-a luat-o primu in romania. Edited by xpander
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
© Gimi @ bmwz0ne

 

Andi Neculaie este proprietarul CSL-ului de mai sus. Fiul lui Ioan Neculaie, boss-ul de la FC Brasov si ROMAN Brasov...

Cauta pe internet Racing Team Brasov, (fostul GTT) este si el membru, are in galeria personala M3 CSL, M5 E60 negru mat si Porsche Cayenne.

Din cate stiu nu are cont pe-aici...

 

Sta pe strada cu mine, dar nu cred ca am sanse sa fac rost de numarul lui de tel..:twoup: da' eu incerc...:D

:twoup:

Hmm... daca te stiu bine .. daca proprietarul acelui CSL statea pe strada cu tine ... pana acum erau vreo 4-5 topicuri cu masinile lui pozate de tine ... dar ... nu mai conteaza nu?

 

 

Gresesti cand spui asta.... Andreo chiar pe strada langa Nicolae sta... iar despre Andi .... Copil de bani gata si atat ( care suna la politie ca e bomba in scoala etc etc , care il saluta politia pe strada cand trece pe Cal. Bucuresti cu 180 pe h ) ma rog....

Link to comment
Share on other sites

© Gimi @ bmwz0ne

 

Andi Neculaie este proprietarul CSL-ului de mai sus. Fiul lui Ioan Neculaie, boss-ul de la FC Brasov si ROMAN Brasov...

Cauta pe internet Racing Team Brasov, (fostul GTT) este si el membru, are in galeria personala M3 CSL, M5 E60 negru mat si Porsche Cayenne.

Din cate stiu nu are cont pe-aici...

 

Sta pe strada cu mine, dar nu cred ca am sanse sa fac rost de numarul lui de tel..:twoup: da' eu incerc...:D

:twoup:

Hmm... daca te stiu bine .. daca proprietarul acelui CSL statea pe strada cu tine ... pana acum erau vreo 4-5 topicuri cu masinile lui pozate de tine ... dar ... nu mai conteaza nu?

 

 

Gresesti cand spui asta.... Andreo chiar pe strada langa Nicolae sta... iar despre Andi .... Copil de bani gata si atat ( care suna la politie ca e bomba in scoala etc etc , care il saluta politia pe strada cand trece pe Cal. Bucuresti cu 180 pe h ) ma rog....

 

 

foarte tare...eu nu stiam asta.... probabil ca l-am cunoscut eu altfel...nu doar un simplu copil de bani gata...

Link to comment
Share on other sites

© Gimi @ bmwz0ne

 

Andi Neculaie este proprietarul CSL-ului de mai sus. Fiul lui Ioan Neculaie, boss-ul de la FC Brasov si ROMAN Brasov...

Cauta pe internet Racing Team Brasov, (fostul GTT) este si el membru, are in galeria personala M3 CSL, M5 E60 negru mat si Porsche Cayenne.

Din cate stiu nu are cont pe-aici...

 

Sta pe strada cu mine, dar nu cred ca am sanse sa fac rost de numarul lui de tel..:twoup: da' eu incerc...:D

:twoup:

Hmm... daca te stiu bine .. daca proprietarul acelui CSL statea pe strada cu tine ... pana acum erau vreo 4-5 topicuri cu masinile lui pozate de tine ... dar ... nu mai conteaza nu?

 

 

Gresesti cand spui asta.... Andreo chiar pe strada langa Nicolae sta... iar despre Andi .... Copil de bani gata si atat ( care suna la politie ca e bomba in scoala etc etc , care il saluta politia pe strada cand trece pe Cal. Bucuresti cu 180 pe h ) ma rog....

 

 

foarte tare...eu nu stiam asta.... probabil ca l-am cunoscut eu altfel...nu doar un simplu copil de bani gata...

 

 

ideea e..ca de la o masina...se ajunge sa fie judecat un om...pe care il invidiaza multa lume....si care nu e nici pe departe asa cum se vede din exterior...ma rog...deja deviem de la subiect....dar nu imi pica bine sa vad ce se scrie aici despre el...si nici lui nu cred ca i-ar placea.....uf

Link to comment
Share on other sites

my bad... oricum, il prezenta ca "no air conditioning, no radio"... asta este.

 

Si mie mi se pare absurda faza ca "numai una este", ce fiecare trebuie sa-si afiseze masina la toti bagatorii de seama, sa ii bifeze la prezenta ?, veneam odata dinspre oradea, pe o tarla in camp, la iesire din gilau, pe un teren + casa de sub 50.000 euro, era in curte o platforma cu un F430 decapotabil, alb la culoare.. si totusi nu e cine stie ce masina scumpa sa...

Edited by Lifestyle
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.