Jump to content

E36 ! cate avem printre noi!


Lari

Recommended Posts

  • Replies 786
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mandru posesor de pisicutza. 1.6 07.1997 cu 130k . Usoare modificari aduse masini de catre proprietarul neamt care era tot un tanar. Vopsea impecabila si sistem audio pe masura. intr-un cuvant masina de "baitash".:lol: post-8938-1221766678_thumb.jpgpost-8938-1221767089_thumb.jpgpost-8938-1221767093_thumb.jpg

post-8938-1221767116_thumb.jpgpost-8938-1221767156_thumb.jpgpost-8938-1221767191_thumb.jpg post-8938-1221767247_thumb.jpg

 

salut,

pisicuta mea ;)

 

320i, fabricat '94, pus in circulatie '95, achizitionat acum o luna jumatate si inca astept rar-ul :)

am facut cateva modificari care nu pot fi vazute in pozele de mai jos.

 

Ovidiu.

Frumoasa masina...Sa o stapanesti sanatos si sa nu ai parte de incidente. Totusi un pret ne potzi spune? cat ai dat pe ea?. ms
Link to comment
Share on other sites

Mandru posesor de pisicutza. 1.6 07.1997 cu 130k . Usoare modificari aduse masini de catre proprietarul neamt care era tot un tanar. Vopsea impecabila si sistem audio pe masura. intr-un cuvant masina de "baitash".:)

 

superba masina... cat te-a ajuns?

Link to comment
Share on other sites

pai de acasa eram vorbit cu neatzu ca mi-o da cu 4350euro fara sistem audio...ajuns la fata locului nu am mai putut sa renunt la muzica si am renuntat la cauciucurile de iarna(oricum erau cam "obosite") si am platit si pe masina 4500Euro+10 euro radierea. Acum sunt foarte multumit:D
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti,

E36 coupe 320i prima inmatriculare 1998 (an fabricatie 1997), adus personal de la al doilea proprietar din germania ;)

 

vai frumoasa e!! fara suparare, mi se pare cea mai frumoasa. la linie, aproape stoc.. stoc in sensu fara faruri, stopuri, te miri ce praguri/bari si alte minunatii :)

e de vinzare? poate ne combinam la un schimb..

Edited by KO_deina
Link to comment
Share on other sites

poze noi

 

Frumoasa, mai ales interiorul imi place, de unde ai luat becurile albastre de interior in locul celor galbene, la deschiderea usilor?

 

As vrea sa imi pun xenon, macar pe faza scurta, pe e36, dar am o dilema cu ceea ce se vinde pe piata, nu stiu daca a vazut cineva, la real, de exemplu, se vinde un set de becuri "xenon", intre 24-44 ron. Stie cineva ce e cu ele, calitate sau daca sunt macar xenon?

Link to comment
Share on other sites

salut,

pisicuta mea ;)

 

320i, fabricat '94, pus in circulatie '95, achizitionat acum o luna jumatate si inca astept rar-ul :)

am facut cateva modificari care nu pot fi vazute in pozele de mai jos.

 

Ovidiu.

Sal masina arata foarte bine spoilere fata+spate,praguri,eleron luneta si spate de M:D cat ai dat pe masina???is foarte curios.

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti,

E36 coupe 320i prima inmatriculare 1998 (an fabricatie 1997), adus personal de la al doilea proprietar din germania :)

 

vai frumoasa e!! fara suparare, mi se pare cea mai frumoasa. la linie, aproape stoc.. stoc in sensu fara faruri, stopuri, te miri ce praguri/bari si alte minunatii :)

e de vinzare? poate ne combinam la un schimb..

 

Multumesc !

Sunt super-pasionat de BMW-uri; cu 12 ani in urma am avut un ursuletz (tot coupe) :) : si.......NU ESTE DE VANZARE

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor

Am adus si eu un Bmw 316i compact din Italia Fabr 1997.Am inscris-o deja.Ce sa zic sint multumit de pisica mea.Am inceput s vad destule pe strasse,se tin inca bine E36-urile

frumoasa masina :)

nu prea vezi multe 316i compact :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.