Jump to content

Stopuri transparente pe E30


horguemtuning

Recommended Posts

Am gasit stopuri transparente intr-o poza ceea ce nu am mai gasit insa am vazut aceasta poza si m-ar interesa de unde le are , il stie cineva pe acest BMW ?

3631[/snapback]

 

Stopurile sunt luate de pe e-bay, costa in jur de 150-200euroi, parca. Masina din poza este cel mai preparat urs din cate exista acum in Romania. A bagat omuletul asta in masina in jur de 15.000euro. Are motor de M5 E34 pe ea, suspensii sport, interior nou, vopsea noua, frane Mov'it(parca asa se scrie) etc...Dar vorba celorlalti, nu prea prind pe urs stopurile astea....

Link to comment
Share on other sites

Okay baieti , am pus doar o intrebare ca mi s-a parut foarte interesanta ca nu am mai vazut asa ceva si ma gandeam ca a modificat de pe altceva acele stopuri si atunci mi se parea interesant daca a modificat caroseria pentru stopuri cum am vazut de ex . acele grilaje fara semn (cum ii pe BMW-ul de mai jos ) . Cu el am si vorbit si mi-a explicat cum a facut acela si ma interesa la nicel de informatie . Oricum pe a mea deocamdata vreu sa o las cum ii adica la nivel de stopuri. Nici mie nu imi plac stopurile tip Lexus pe E30 , si eu mi-am colorat stopurile pe rosu total ca si modelul de la MHW atat .

post-49-1102572152_thumb.jpg

Edited by horguemtuning
Link to comment
Share on other sites

Ba da imi plac, acela este semnul distinctiv ce il individualizeaza , dar rinichi are toata lumea pe de alta parte si in tuning imaginatia o ia razna deealtfel si am vazut in Germania a prins moda asta pe E30 si cum am zis eu ma ocup de asa ceva si ma intere , dar iata!

Apropo stiti ce as vrea sa incerc ca acum am vazut sa fac stop pe E30 cu multe-multe leduri cum ii moda acum mai nou dupa ce a trecut acum faza cu stopuri Lexus . A facut cineva asa ceva?

post-49-1102593794_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Golf am vrut sa zic si eu dar m-am abtinut. :blink:

 

Bine, ideea e ca daca horguemtuning zice ca se ocupa cu asa ceva, trebuie sa respecte ce cere lumea, normal.

 

Grila completa si extirparea rinichilor mi se pare nasoala. Si ca pierdere a personalitatii masinii ca sa zic asa, si estetic.

Link to comment
Share on other sites

Okay baieti , am pus doar o intrebare ca mi s-a parut foarte interesanta ca nu am mai vazut asa ceva si ma gandeam ca a modificat de pe altceva acele stopuri si atunci mi se parea interesant daca a modificat caroseria pentru stopuri cum am vazut de ex . acele grilaje fara semn (cum ii pe BMW-ul de mai jos ) . Cu el am si vorbit si mi-a explicat cum a facut acela si ma interesa la nicel de informatie . Oricum pe a mea deocamdata vreu sa o las cum ii adica la nivel de stopuri. Nici mie nu imi plac stopurile tip Lexus pe E30 , si eu mi-am colorat stopurile pe rosu total ca si modelul de la MHW atat .

3706[/snapback]

cum le ai facut rosii? spray,autocolant?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Am gasit stopuri transparente intr-o poza ceea ce nu am mai gasit insa am vazut aceasta poza si m-ar interesa de unde le are , il stie cineva pe acest BMW ?

3631[/snapback]

Masina este al unui prieten de al meu motr de m5 e34 336 CP stopuri sunt comandate de la pitstop tuning pretul in jur de 200 de E in momentul cand le a comandat nu exista pe negru mai nou se pare ca aduc si negre!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.