Jump to content

My Kat


lavi

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Foarte frumoasa. CHiar ma uimeste cate are pe ea ptr un 316i in general cam ce vezi pe net modelele cu motor de 1.6 nu prea sunt dotate, a ta se pare ca este o exceptie si chiar o exceptie reusita. A fost a vre-unui maiak iubitor de detalii.

 

S-o stapanesti sanatoasa, sa o conduci cu placere si fara incidente si sa te poarte pe unde doresti mult timp de acum inainte !!!

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoasa. CHiar ma uimeste cate are pe ea ptr un 316i in general cam ce vezi pe net modelele cu motor de 1.6 nu prea sunt dotate, a ta se pare ca este o exceptie si chiar o exceptie reusita. A fost a vre-unui maiak iubitor de detalii.

 

S-o stapanesti sanatoasa, sa o conduci cu placere si fara incidente si sa te poarte pe unde doresti mult timp de acum inainte !!!

 

318 :)

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoasa. CHiar ma uimeste cate are pe ea ptr un 316i in general cam ce vezi pe net modelele cu motor de 1.6 nu prea sunt dotate, a ta se pare ca este o exceptie si chiar o exceptie reusita. A fost a vre-unui maiak iubitor de detalii.

 

S-o stapanesti sanatoasa, sa o conduci cu placere si fara incidente si sa te poarte pe unde doresti mult timp de acum inainte !!!

 

318 :)

 

Yap !!! sorry , my bad, probabil e din cauza ca am vazut prea multi de "6" prin prezentare.

chiar ma miram sa fie un 316 asa...

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoasa si ft intretinuta din ce se vede. Personal, cred ca isi merita fiecare banut, cu toate ca unii ar zice ca ai dat mult.

merci, cred ca nu au fost foarte multi bani tinand cont ca nu mai gasesti o astfel de masina la banii astia.

 

 

frumoasa masina ...curata se vede ca ai grija de ea : si damnnnn ahhh ce ti-as lua volanul si sistemul de climatizare de pe ea :) nice nice

 

P.S sa ai parte de ea o masina de exceptie

multumesc, eu ma ocup de "curatenie" iar fratele meu (alex_maniacu_91) este responsabil de partea tehnica :)

Link to comment
Share on other sites

foarte frumoasa masina , sincer nu ma asteptam ca o fata sa aprecieze o masina model vechi pastrata exact asa cum trebuie si sa mai si spuna :" merci, cred ca nu au fost foarte multi bani tinand cont ca nu mai gasesti o astfel de masina la banii astia." . de obicei multe "domnisoare" nu fac diferenta dintre e36 sau e46 ...dar barem sa faca diff dintre un e36 ingrijit si unu care sta sa cada. :) .felicitarile mele.

 

-imi place kitul m , modelul de jante(parca mergeau putin mai mari..ori modelul asta ori modelul M) .

-ce as mai face eu la masina : nasul(grilele) vopsite negre , o suspensie nu foarte dura dar sa mai coboare putin masina...macar 3cm , o toba finala sau macar un typs(capat) cu 2 iesiri stil M daca nu vrei sa schimbi si sound-ul , si poate niste oglinzi m .

am vazut ca ai vrea sa schimbi si motorul cu un 2.5:) ... e interesanta schimbarea asta pe care eu unu o agreez..chiar daca multi sunt contra schimbarii motorului original cu unul mai puternic..

mult succes cu masina , si sa o faci tot in stilul clasic cum se preznta si acum. adica M style :)

Edited by leonard_e36
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Frumoasa masina,mai e de lucru un pic la ea cu punctele alea,in rest nota 10.

Sa ma tii la curent cu tinichigiul,dupa care sa te trimit la vopsit.Sunt ok jantele ,da?

Jantele sunt perfecte, ms :) Este super si pisica ta <_< Te anunt cand o sa fie nevoie de vopsitor :bashwall:

 

dinu.negrean: masina este luata din germania, de la privat.

Edited by alex_maniacu_91
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
astazi masina a scapat de vechile jante de iarna (tabla+capace) si i-am pus unele de aliaj.cu ocazia asta i-am mai facut niste poze <_<

incerc sa fiu sincer....f intretinuta masina dar nu sunt cele mai frumoase jante de pe e36,imi place k sunt f noi dar nu-mi place modelul,e timp si de schimbari...succes...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.