Jump to content

Vand Jante 19 inci Star Spoke 230 stare excelenta


Recommended Posts

Vand/schimb jante pe 19 inci , cele de pe masina mea , in stare excelenta , una din ele a fost vopsita recent deoarece era zgariata . Nu sunt indoite , nu bag . Au aprox 10k km.

 

Sunt modelul de pe E92 in 5 spite.

 

Sunt incaltate cu cauciucuri Bridgestone Potenza Runflat .

 

Roti fata : 8j - 225/35 ZR19Y - cauciucurile in comert costa circa 1500-1550 RON / bucata. Au aprox 10k km , odata cu jantele .

Roti spate : 9j - 255/30 ZR19Y - in comert costa circa 1900-1950 RON / bucata . Au aprox 5k km .

 

Pret pachet jante + anvelope : 1900e usor discutabil (dintr-un simplu calcul reiese ca numai gumele de noi sunt aprox 1800-1900e) , nu mai punem la socoteala si jantele care sunt minim 1000e.

 

M-ar interesa schimb cu niste jante pe 18 , un model frumos , ori de //M ori ceva frumos + diferenta .

 

Nu ma intereseaza comentarii de prost gust sau pareri neavizate asupra pretului.

Edited by Stefann
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ft misto jantele! vreau sa te intreb: nu-ti ating pe spate la lansaj sau cand ai mai multe persoane in masina? ai suspensie sport ?

 

Da , masina are suspensie de //M . Nu imi ating absolut deloc , nici la lansaj , nici la mai multe persoane (maxim au fost 3 persoane + niste bagaje) dar tot nu imi ating . Nici la denivelari care le iau mai in forta , deloc !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.