Jump to content

Mi-am comandat un 530 xi


sebastian

Recommended Posts

Am comandat un 530 xi

 

- Culoare Carbon Black

- Pachet M - sport

- Cutie Steptronic

- Tapiterie Piele bej NASCA

- Navigatie profesionala

- Tunner tv

- Pilot automat

- Decor lemn nuc

- Scaune confort

- Bi xenon

- Trapa electrica

- Sistem audio Logic 7

- Magazie C.D.

- Scaune incalzite fata + spate

- Scaune ventilate fata

- Parctronic fata+ spate

- Perdelute luneta + geamuri laterale spate

- etc

 

 

O sa se livreze pe la sfarsitul lui februarie .

O sa pun si niste poze cand o sa vina .

Sper sa arate bine . :blink:

Link to comment
Share on other sites

Super masina... De abia asteptam sa o primesti sa sa ne spui impresii...

63660[/snapback]

Salu . Vad ca ai un 530 i . Poti sa-mi spui si mie cum merge , cat consuma . Pentru ca eu cand am comandat masina , nu am putut sa fac test - drive decat cu un 530 d ( si nu ma impresionat deloc , eu nefiind oricum adeptul motorinei ) :blink:

Link to comment
Share on other sites

Salu . Vad ca ai un 530 i . Poti sa-mi spui si mie cum merge , cat consuma . Pentru  ca eu cand am comandat masina , nu am putut sa fac test - drive decat cu un 530 d ( si nu ma impresionat deloc , eu nefiind oricum adeptul motorinei )  :blink:

63664[/snapback]

 

Sa o stapanesti sanatos... eu m-am dat cu 525 xi... nu ma impresionat deloc tractiunea integrala pe uscat. nu mai intreba de consum... trebuia sa iti iei 520d :) de mers merge extraordinar... mult mai misto decat 530d... romulus poate sa-ti spuna ca a mers cu 530i si 530d

Ma bucur ca sunt tot mai multe E60uri pe forum.

Pentru mai multe informatii vezi www.e60.net

Link to comment
Share on other sites

tu nu stii copii mei :blink:

63668[/snapback]

ei da, asta cam asa e. acum realizez ca tu te refereai mai mult la spalat pe dinauntru :) eu ziceam de spalat toata. interiorul l-am dat la curatat o singura data din toamna, si e ok.

 

@sebastian: sa ai mult bafta la masina, o sa vrem poze si impresii!

Link to comment
Share on other sites

Salu . Vad ca ai un 530 i . Poti sa-mi spui si mie cum merge , cat consuma . Pentru  ca eu cand am comandat masina , nu am putut sa fac test - drive decat cu un 530 d ( si nu ma impresionat deloc , eu nefiind oricum adeptul motorinei )  :)

63664[/snapback]

 

:) - Intrebare capcana. Hai sa ne vedem la o intalnire in Bucuresti si ai sa vezi cum merge. Nimic nu-mi sterge ranjetul de pe fata.

 

Sa o stapanesti sanatos... eu m-am dat cu 525 xi... nu ma  impresionat deloc tractiunea integrala pe uscat. nu mai intreba de consum... trebuia sa iti iei 520d :) de mers merge extraordinar... mult mai misto decat 530d... romulus poate sa-ti spuna ca a mers cu 530i si 530d

Ma bucur ca sunt tot mai multe E60uri pe forum.

Pentru mai multe informatii vezi www.e60.net

63665[/snapback]

 

Mie mi-a placut si 530d desi nu dau 530i pe 530d... Si eu sunt benzinist. Si thebe care are un 530d s-a dat cu amandoua... Eu am incercat si putin un 525i si o sa incerc cat de repede si un 525d.

 

Hai ca nu e chiar asa de rau.

63667[/snapback]

 

Clar, tu nu ai copii... :) Iezac ce spunea si bogdan. :blink:

Link to comment
Share on other sites

:) - Intrebare capcana. Hai sa ne vedem la o intalnire in Bucuresti si ai sa vezi cum merge. Nimic nu-mi sterge ranjetul de pe fata.

Mie mi-a placut si 530d desi nu dau 530i pe 530d... Si eu sunt benzinist. Si thebe care are un 530d s-a dat cu amandoua... Eu am incercat si putin un 525i si o sa incerc cat de repede si un 525d.

Clar, tu nu ai copii... :) Iezac ce spunea si bogdan.  :blink:

63671[/snapback]

Ne vedem , sigur ca o sa ne vedem . Numai ca vreau sa astept si eu masina sa am cu ce veni si ce sa arat . :)

 

Cat despre copii , am si eu o fetita care tocmai a facut 1 an , asa ca stiu ce ma asteapta . Dar asta e mi-a placut prea mult combinatia negru - piele bej. :)

Link to comment
Share on other sites

super tare masina.

2 lucruri mai trebuia sa pui pe ea..

si eu regret ca nu le-am pus. Dynamic Drive si Active Steering.

 

Abia asteptam pozele :)

64083[/snapback]

 

sebastian: sa o stapanesti sanatos! :blink:

 

radu: nu se poate nici una din ele pt varianta X-drive doar pentru cele cu tractiunea spate

Edited by andreiutzu
Link to comment
Share on other sites

sebastian: sa o stapanesti sanatos!  :blink:

 

radu: nu se poate nici una din ele pt varianta X-drive doar pentru cele cu tractiunea spate

64616[/snapback]

Merci . Merci. Nu mai am rabdare deja . Am inceput sa ma uit pe strada dupa e 60 - uri , si sa mi imaginez cum o sa arate a mea .

 

Cat despre dynamic drive si active steering , are dreptate andreiutzu , nu merge pe x-drive .

Link to comment
Share on other sites

Merci . Merci. Nu mai am rabdare deja . Am inceput sa ma uit pe strada dupa    e 60 - uri , si sa mi  imaginez cum o sa arate a mea .

 

Cat despre dynamic drive si active steering , are dreptate andreiutzu , nu merge pe x-drive .

64628[/snapback]

 

nici eu nu mai aveam rabdare cand mi-au adus-o pe a mea - (530xd) asa ca stiu ce inseamna - dar asteptarea merita!

Link to comment
Share on other sites

nici eu nu mai aveam rabdare cand mi-au adus-o pe a mea - (530xd) asa ca stiu ce inseamna - dar asteptarea merita!

64629[/snapback]

 

masina ta e cumva neagra cu piele bej . cred ca ne-am intalnit intr-o seara la o spalatorie pe langa str. Matei Basarab cu str. Delea Noua , si am stat putin de vorba , eu eram cu un golf V gti . :blink:

Link to comment
Share on other sites

masina ta e cumva neagra cu piele bej . cred ca ne-am intalnit intr-o seara la o spalatorie pe langa str. Matei Basarab cu str. Delea Noua  , si am stat putin de vorba , eu eram cu un golf V gti . :blink:

64632[/snapback]

 

este neagra cu piele bej - dar nu imi aduc aminte - si nici nu merg la spalatorie in zona aia - probabil ca era alta

Link to comment
Share on other sites

masina ta e cumva neagra cu piele bej . cred ca ne-am intalnit intr-o seara la o spalatorie pe langa str. Matei Basarab cu str. Delea Noua  , si am stat putin de vorba , eu eram cu un golf V gti . :blink:

64632[/snapback]

M-Technik are un 535d negru cu pachet M Sport. Arata super bine masina. :)

 

Poate ne povesteste cate ceva...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.