Jump to content

330xd 2003 Mpack 2


DanMTK

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Frumoasa masina!

O vad destul de des pe Calea Victoriei, langa hotel Bucuresti.

 

Merci frumos!

Da, acolo merg la sala, la Hotel Bucuresti. Mai nou sub noua lui denumire Radisson Sas.

Ieri cand am fost am mai vazut un E46 negru cu pachet Mtech2, aproape ca al meu, numai ca nu avea xenon oem si avea motor mai mic.

Mikken are SSE la numar, il vad si pe el des prin sala si pe afara <_<)

Link to comment
Share on other sites

Jos este sala de aerobic si tae-bo unde ai vazut tu fetele, sus este sala de forta si in interior piscina interioara .

Mai dar chiar toata lumea stie ca este sediul SRI acolo? Ca e anonim asa nu scrie nicaieri nimic ca ar fi institutie de stat.

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina!

O vad destul de des pe Calea Victoriei, langa hotel Bucuresti.

 

Merci frumos!

Da, acolo merg la sala, la Hotel Bucuresti. Mai nou sub noua lui denumire Radisson Sas.

Ieri cand am fost am mai vazut un E46 negru cu pachet Mtech2, aproape ca al meu, numai ca nu avea xenon oem si avea motor mai mic.

Mikken are SSE la numar, il vad si pe el des prin sala si pe afara <_<)

 

Foarte frumoasa masina, felicitari.....poate dupa ce scot si eu masina din service facem o intalnire mica e46 pe Victoriei :), ca si eu stau la o aruncatura de bat de hotel Bucuresti.

Link to comment
Share on other sites

Ce ai facut cu roata indoita? Si eu am dat intr-un gropan ieri si mi-am indoit janta fata stanga... Nu mai am ce face cu ea ca s-a si crapat si nu pun jante sudate pe masina.

 

Ce sa fac... Janta am roluit-o iar cauciucul l-am transformat in rezerva... Ca nu pot merge cu galma in cauciuc tot timpul. Trebuie sa-mi cumpar unul nou acum ca sa fie setul complet... Dunlop sp sportmaxx pe 225/45/17 daca e vreunul care are de vanzare...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Daca a mea arata bine a ta cum mai e atunci ? :bashwall: Sa ai grija de ea , e o frumusete neagra cu interior Montana*

 

 

* my favourite !

 

<_<

 

 

Stii cum e.....fiecare BMW e frumos in felul lui (al tau exceleaza :) )

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
mult prea tare 3'u asta.....cred ca ai un cuplu fantastic!!! banuiesc ca si tu ai nvestit cva banuti seriosi

Multumesc pentru aprecieri.

Da, are cuplu misto, 410 NM, ar putea ajunge la 500 si cam 245 CP cica cu o resoftare. Oricum la caii de 330i e90 tot nu ajung :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
mult prea tare 3'u asta.....cred ca ai un cuplu fantastic!!! banuiesc ca si tu ai nvestit cva banuti seriosi

Multumesc pentru aprecieri.

Da, are cuplu misto, 410 NM, ar putea ajunge la 500 si cam 245 CP cica cu o resoftare. Oricum la caii de 330i e90 tot nu ajung :lol:

Stai linistit...e frumoasa oricum.S-o folosesti sanatos!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Un UP pentru masinuta asta, am vazut-o in realitate si este foarte frumoasa! Motorizarea este un pic mai rara, la fel si culoarea tapiteriei de scaune. Sa te poarte sanatos in continuare, si astept semn cand vrei sa facem afacerea aia :twoup:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.