Jump to content

[Vand] anvelope SH iarna/vara orice dimensiune


Recommended Posts

salut...am nevoie de 2 anvelope 225 45 r17 bune de vara si 4 roti complete de iarna e46!!!

 

salut avem doar pe 17

roti complete nu avem

 

,ama intereseaza 2 gume pe 275 30 19 daca sunt

nu mai avem din pacate

 

Ai si ceva p/u mine? Anvelope 245/50 R18 de vara. Poate daca ai si niste jante OEM - propune.

 

doar anvelope

cate bucati ai dorii?

Link to comment
Share on other sites

salut,

ma intereseaza si pe mine 4 anvelope de vara 185/60R14 si 4 jante de tabla pentru ele.. da-mi si mie un PM cu ce modele ai si ce poti sa aduci, eventual un pret si timp de livrare.

merci!

 

185/60/14 nu avem din pacate

Link to comment
Share on other sites

am incercat sa comand direct de pe site-ul vostru dar din pacate nu se poate finaliza comanda.Ma intereseaza cele 2 cauciucuri Cauciucuri 235/45/17 DUNLOP sp sport care sunt la 300 ron.Mai sunt de actualitate?
Link to comment
Share on other sites

am incercat sa comand direct de pe site-ul vostru dar din pacate nu se poate finaliza comanda.Ma intereseaza cele 2 cauciucuri Cauciucuri 235/45/17 DUNLOP sp sport care sunt la 300 ron.Mai sunt de actualitate?

 

intr-un final s-a rezolvat, nu?

 

cred ca nu prea iti place sa vinzi cauciucuri pe net...dupa intervalul lung de raspuns

 

poftim?

ti-am raspuns, imediat ce mi-ai scris pe topic...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.