Jump to content

Ce post de radio ascultati in masina?


Rares

Postul de radio preferat  

530 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

In loc de One FM a aparut un nou post cu muzica rock. Nu dau deloc publicitate si nu vb nimeni. Cateodata exagereaza cu cu cate un Iron Maiden dar per total e ok. De o saptamana numai pe 100.60 mhz sta radioul meu. F. tare postul. Recomand !
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Punct tintit, punct lovit. Anii trec, te vei satura de bocaneli si tranteli.

 

Adevarul este ca diferenta varstei isi spune cuvantul la voi... :twoup:

Michael, se 'aude' Rock fm si la voi? Nu fac misto, pur si simplu sunt curios, pt ca City fm abia de anul asta am impresia ca emite si prin alte orase...si vorba aia, postul are ceva ani in spate.

Ca raspuns la test: City, Rock si Zu dimineata.

Link to comment
Share on other sites

ai inteles ce ai vrut...

m-am referit ca proiectul One FM a fost manageriat prost

si daca este sa extindem discutia se pare ca si Rock FM ii calca pe urme, daca "Harbaru" ala are impresia ca poate supravietui fara publicitate atunci chiar ca este un geniu :) al afacerilor media :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Din pacate Rock FM asta e exact cum ma asteptam. Adica un City FM cu mai putina porcarie de alternativ dar in schimb numai cu rockareli mai vechi si cat de cat comercial, mai de femei, melodii care se repeta la infinit. Ce sa mai adica aproape un alt city fm. Adica rock da cat de cat sa fie si comercial. Creat clar ca o concurenta pt city fm. Daca tot exista city fm era frumos sa faca si un post asa mai pt cei putini ca mine. Cu ceva metale mai serioase si mai variate. Oricum e plin pe net de disperati care comenteaza ca dau "muzica pt nebui". Numai ca la ei ac/dc , metallica sau niste copilasi frustrati de alternativ asta inseamna dur pt multi. Nu-ti place nu asculta.

Chestia e ca au si dreptate cei care sunt suparati ca au scos one fm. Nu inteleg de ce nu au luat alta frecventa daca vor sa fie un post serios si sa lase one fm asa cum era.

Sincer decat sa ascult muzica plictisitoare de la radio mai bine ascult metalele mele sau trance de pe cd/usb. La radio (acasa si masina) mai bine ascult sport total fm pt glumite sau sport. Sau realitatea pt stiri. Da tot mai bine e sa pun muzica de la mine. Asa uneori merg multe posturi depinde de melodie si de chef-ul pe care-l am. Ideea e ca majoritatea posturilor sunt praf pt mine. Vibe-ul merge duminica spre lunea noaptea ca da trance.

Pe net foarte bune sunt radio3net al lui pitis pt ca are inca studio rock si energy fm pt ca da trance.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.