Jump to content

all new..proiect bmw(jhs)


heavystorm2005

Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bai ce ordinari, daca da domnul sa mai prind vreunul.... am prins pe unu la o alta masina ... daca era la a mea ... patea la fel

 

si mie au incercat sa-mi fure pleoapele in parcarea din aeroport, au luat doar una ca pe ailalta nu au putut... sa li se usuce mainile

Link to comment
Share on other sites

bai ce ordinari, daca da domnul sa mai prind vreunul.... am prins pe unu la o alta masina ... daca era la a mea ... patea la fel

 

si mie au incercat sa-mi fure pleoapele in parcarea din aeroport, au luat doar una ca pe ailalta nu au putut... sa li se usuce mainile

 

nesimtiti pe cuvant arata jalnic masina acum,,,, apropo mi au furat si numerele de inmatriculare :) :) ..am fost la politia sa declar ..aia nu au vreut sa ia declaratie ca nui nimic domne te duci la pipera si iti da alte numere..zic pai daca ala da peste cineva nu treb sa am si eu ceva la mana cu care sa dovedesc ca nu era masina mea :) ?!! zice politistul stai domne linistit ca nu se intampla nimic :) ,, oricum ma duc la o alta sectie in seara asta!

Link to comment
Share on other sites

bai ce ordinari, daca da domnul sa mai prind vreunul.... am prins pe unu la o alta masina ... daca era la a mea ... patea la fel

 

si mie au incercat sa-mi fure pleoapele in parcarea din aeroport, au luat doar una ca pe ailalta nu au putut... sa li se usuce mainile

 

nesimtiti pe cuvant arata jalnic masina acum,,,, apropo mi au furat si numerele de inmatriculare :) :) ..am fost la politia sa declar ..aia nu au vreut sa ia declaratie ca nui nimic domne te duci la pipera si iti da alte numere..zic pai daca ala da peste cineva nu treb sa am si eu ceva la mana cu care sa dovedesc ca nu era masina mea :) ?!! zice politistul stai domne linistit ca nu se intampla nimic :) ,, oricum ma duc la o alta sectie in seara asta!

 

un alt ........ al MAI!

fa-i o sesizare sa se duca la spatii verzi nu in alta sectie

Link to comment
Share on other sites

bai ce ordinari, daca da domnul sa mai prind vreunul.... am prins pe unu la o alta masina ... daca era la a mea ... patea la fel

 

si mie au incercat sa-mi fure pleoapele in parcarea din aeroport, au luat doar una ca pe ailalta nu au putut... sa li se usuce mainile

 

nesimtiti pe cuvant arata jalnic masina acum,,,, apropo mi au furat si numerele de inmatriculare :) :) ..am fost la politia sa declar ..aia nu au vreut sa ia declaratie ca nui nimic domne te duci la pipera si iti da alte numere..zic pai daca ala da peste cineva nu treb sa am si eu ceva la mana cu care sa dovedesc ca nu era masina mea :) ?!! zice politistul stai domne linistit ca nu se intampla nimic ;) ,, oricum ma duc la o alta sectie in seara asta!

 

un alt ........ al MAI!

fa-i o sesizare sa se duca la spatii verzi nu in alta sectie

 

chiar am ramas foarte surprins domne cum sa te duci sa dai o declaratie si sa te refuze politia asa ceva chiar nu am mai vazut... pai ala poate omoara un om..sau trece numai pe rosu ,radare etc... cu numerele mele... :)

Edited by heavystorm2005
Link to comment
Share on other sites

am citit topicul asta de-a fir a par si asteptam pozele finale cu interiorul...ce final aiurea :) nota 11 pentru pasiune ce sa zic i-mi pare rau de ce sa intamplat... daca sar cumpara piesele SH doar din magazine si nu din targuri si vanzatori ambulanti nu ar mai fura saraciille in halul asta de pe masini...dar ce spun eu este o utopie :| din cauza asta nu vreau sa-mi personalizez masina cu un tunning ext <_< Edited by PityWPN
Link to comment
Share on other sites

Tind sa cred 99% ca era comanda pt piesele astea ...

 

Ca de obicei.

si eu cred la fel <_< ... dar nu am ce face nu pot sa imi ascund masina...

 

pan' la urma te-ai hotarat: o vinzi?

 

de cate ori imi amintesc de faza asta patita de tine ma enervez mai tare decat cand mi-au "in-chei-at" masina :)

porcarie!!!

 

pai nush ce sa fac ca decat sao vad asa... in fiecare dimineata cand ies de acasa fac un tur in juruli ei sa vad daca lipseste ceva de pe ea..si sincer mi se rupe sufletul ... numerele,oglinziile,bandourile... ce urmeaza... :bashwall:

Edited by heavystorm2005
Link to comment
Share on other sites

Traim o drama in tara asta, vom ajunge sa ne luam pistol sa le zburam creierii la ordinarii astia care fura de pe masini, si din case, mai nou celor care se cred stapani pe locurile de parcare neplatite si devasteaza masinile etc.... Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

nu numai la bmw ...

 

eu mai am un megane 2 si mi-a furat anu trecut un cablu de la roata de la abs <_< ... m-am urcat in masina si cand sa plec eroare ABS :) am fost in service , etc tester si cand s-au uitat la roata sofer fata ... lipsa un cablu :bashwall:

Link to comment
Share on other sites

Citesc si ma minunez cata hotie poate exista in tara asta. Romanul nu s-a nascut poet, ci hot. Munceste omu sa-si faca masina, poate face sacrificii (ca nu toti au bani de la tata) si vine o jigodie si strica tot. Pe deasupra vrei sa faci si sesizare la politie si tablagii naibii te trimit la plimbare.

MI-E SILA CA SUNT ROMAN.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.