Jump to content

kit navigatie


Recommended Posts

salut, am facut o comanda ptr.kit-ul de navigatie si as vrea sa stiu daca voi avea si modulul tv video inclus acolo iar kitul cuprinde urmatoarele; kit navigatie ,computer bord si unitate optica,totul costa in jurul a 3800 de euro si nu stiu daca kitul acesta are inclus si modulul tv video ptr.a vede posturile tv cand masina stationeaza ,sau modulul tv/video trebuie comandat separat ?
Link to comment
Share on other sites

ok, dar magzia de cd este pe masina montata ce nu are sunt urmatoarele unitate optica dvd si monitorul acela, in locul monitorului are casetofon marca bmw bussines , am intrebat daca este si modul tv inclus in kit , raspunsul primit a fost nu , se comanda separat si costa si asta 1500 de euro.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ok, dar magzia de cd este pe masina montata  ce nu are sunt urmatoarele unitate optica dvd si monitorul acela, in locul  monitorului are casetofon marca bmw bussines , am intrebat daca este si modul tv inclus in kit , raspunsul primit a fost nu , se comanda separat si costa  si asta 1500 de euro.

66083[/snapback]

 

Ce preturi...mai bine optai pentru car pc ... si de restul iti luai un sunet valabil rau, cred ca-ti ajungeau banii si de ecrane in tetiere ... oricum mult succes

Link to comment
Share on other sites

eu de un an folosesc iPAQ si HP Navi (bluetooth) si ca soft folosesc Destinator. In opinia mea e superba combinatia. Ai si PocketPC si tot. Defiecare data cand ma opreste politzia apas pe buton si ingregistreaza conversatia :blink: nu de una alta doar se la arat la prieteni ca de cand mam schimbat numele nu ma tzine politia mai mult de 5min sa im vada permisu si atat. (inainte imi perchezitionea masina, de sunt roman).

 

Toata chestia ma costat 500euro inclusiv un SD card cu toata mapa australiei si nush de ce mia dato si pe a ungariei :S

Link to comment
Share on other sites

nu de una alta doar se la arat la prieteni ca de cand mam schimbat numele nu ma tzine politia mai mult de 5min sa im vada permisu si atat. (inainte imi perchezitionea masina, de sunt roman).

69675[/snapback]

 

Erai sicanat de autoritati din cauza numelui romanesc ??? :blink:

Esti de mult in Australia ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.