Jump to content

stroboscoape


chalid_84

Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Esti manelist de vrei sa pui stroboscoape ? :) :) :) , asta cred eu despre alea ..numai manelarii folosesc asa ceva ..

 

Si cocalarii...da' e cam acelasi lucru...toti sunt fani infocati Gutza...:)

 

Poate vrea sa-si puna sa si el mai trendy, o fi vazut pe vreo Dacie full cromata...;)

Link to comment
Share on other sites

Esti manelist de vrei sa pui stroboscoape ? :) :) :) , asta cred eu despre alea ..numai manelarii folosesc asa ceva ..

 

Si cocalarii...da' e cam acelasi lucru...toti sunt fani infocati Gutza...:)

 

Poate vrea sa-si puna sa si el mai trendy, o fi vazut pe vreo Dacie full cromata...;)

 

 

da ma baietzi merci ma

va las sa traiti in lumea voastra cu gutza sau cum o fi

se pare ca aici pe forum numa cu bascau rezolvi ceva (raspunzi cuiva )

Link to comment
Share on other sites

Esti manelist de vrei sa pui stroboscoape ? :) :) :) , asta cred eu despre alea ..numai manelarii folosesc asa ceva ..

 

Si cocalarii...da' e cam acelasi lucru...toti sunt fani infocati Gutza...;)

 

Poate vrea sa-si puna sa si el mai trendy, o fi vazut pe vreo Dacie full cromata...:)

 

 

da ma baietzi merci ma

va las sa traiti in lumea voastra cu gutza sau cum o fi

se pare ca aici pe forum numa cu bascau rezolvi ceva (raspunzi cuiva )

 

Auzi "pretene" te mananca in fund sa ceri o parere aici , suporti consecintele , ok ?? Vad ca sari de fund in sus ca a zis omu de N. Guta .... Daca eram numai eu cu parerea asta poate eram nebun , dar cand mai zice inca unul , si probabil nu numai eu si el avem aceasta parere ar trebui sa te gandesti de doua ori inainte sa montezi un astfel de accesoriu .. dar deh , fiecare cu pasarele lui ... :)

 

L.E. daca te intereseaza am si eu un girofar portocaliu ... m-am imbatat mai demult si l-am furat de pe o cisterna PETROM , ti-l fac cadou ..

Edited by AndreiBMW
Link to comment
Share on other sites

pe mine alea ma sperie, ca-s pe masina de politie sau privat, tot ma streseaza, pe politie ii inteleg ca tre sa treaca repede, dar pe masina privata e o fitza de prost gust si atata tot.

SPP-ul are stroboscoape, nu politia. Particularii cu chestii de genul sirene, strobo, girofare, statii ar trebui sa ramana fara talon + permis. Sunt pericol public.

 

@chalid_84: nu te supara, dar asta e adevarul.

Replicile colegilor sunt cam dure.

Link to comment
Share on other sites

Salut, ai rezolvat-o cu stroboscoapele ? Ca vreau si eu :)

Si nu-s manelist, ci fan IRIS, Meat Loaf, etc...si-ascultator de Europa FM . Da` ma rog, fiecare cu-ale lui...referitor la cei care critica asta. :)

Da-mi un semn, ms

 

salut

dati-mi o parere

am o obsesie cu stroboscoapele

mi-as pune in proiectore :) daca se poate

ce zicetzi -- unde as gasi si cam cat is???

merci mult

 

am un e 46

 

 

Si-a pus un prieten unele la SPP, dar l-a costat toata treaba 500 E ...sper sa gasim o solutie mai...buna:).

 

 

salut

dati-mi o parere

am o obsesie cu stroboscoapele

mi-as pune in proiectore :) daca se poate

ce zicetzi -- unde as gasi si cam cat is???

merci mult

 

am un e 46

Link to comment
Share on other sites

Eu am stroboscoape pe masina pe faza mare.Defapt bixenonul e cel care face asta.Si iti spun eu ca e o mare tampenie.Odata am dat flashuri unui bou de mergea cu ceata aprinsa si am avut ghinionul sa treaca o masina de la circulatie din contra sens.Dupa ce au vazut ca nu e coloana oficiala m-au tras pe dreapta si au inceput parlamentarile .Pana s-au lamurit baietii ca nu sunt stroboscope mai aveam putin sa fac infarct...Deci stai cuminte ca ramai si fara talon si fara permis si daca e rar-ul acolo ramai si fara numere.Sunt o caruta de dobitoci care au montate din astea in faruri , proiectoare si stopuri.O sa fi victima sigura si pe langa asta o sa ai frigiderul plin in fiecare seara.. :)
Link to comment
Share on other sites

pe mine alea ma sperie, ca-s pe masina de politie sau privat, tot ma streseaza, pe politie ii inteleg ca tre sa treaca repede, dar pe masina privata e o fitza de prost gust si atata tot.

...SPP-ul are stroboscoape, nu politia....

 

are si politia :)

Daca te referi la bmw si jeep pe care scrie POLITIA, alea sunt tot ale SPP-ului.

Nu zic ca n-ai dreptate, dar eu nu am vazut la politia rutiera.

Link to comment
Share on other sites

Eu am stroboscoape pe masina pe faza mare.Defapt bixenonul e cel care face asta.Si iti spun eu ca e o mare tampenie.Odata am dat flashuri unui bou de mergea cu ceata aprinsa si am avut ghinionul sa treaca o masina de la circulatie din contra sens.Dupa ce au vazut ca nu e coloana oficiala m-au tras pe dreapta si au inceput parlamentarile .Pana s-au lamurit baietii ca nu sunt stroboscope mai aveam putin sa fac infarct...Deci stai cuminte ca ramai si fara talon si fara permis si daca e rar-ul acolo ramai si fara numere.Sunt o caruta de dobitoci care au montate din astea in faruri , proiectoare si stopuri.O sa fi victima sigura si pe langa asta o sa ai frigiderul plin in fiecare seara.. :)

 

ok ,merci de sfat

se pare ca mai bine o las balta cu stroboscoapele

ca se pare ca numai probleme aduc

 

 

Salut, ai rezolvat-o cu stroboscoapele ? Ca vreau si eu :)

Si nu-s manelist, ci fan IRIS, Meat Loaf, etc...si-ascultator de Europa FM . Da` ma rog, fiecare cu-ale lui...referitor la cei care critica asta. ;)

Da-mi un semn, ms

 

salut

dati-mi o parere

am o obsesie cu stroboscoapele

mi-as pune in proiectore :) daca se poate

ce zicetzi -- unde as gasi si cam cat is???

merci mult

 

am un e 46

 

 

Si-a pus un prieten unele la SPP, dar l-a costat toata treaba 500 E ...sper sa gasim o solutie mai...buna:).

 

 

salut

dati-mi o parere

am o obsesie cu stroboscoapele

mi-as pune in proiectore :) daca se poate

ce zicetzi -- unde as gasi si cam cat is???

merci mult

 

am un e 46

 

 

saltam inteles ca is undeva la 110 ron

deci nu is scumpe de loc

dar chiar nu stiu ce sa fac

pentru binele meu adica pt politie si alea alea

ca la faza cu manelisti

fiecare cu ce-l doare :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.