Jump to content

Suspensie cu garda de 40cm?


Alin.E36

Recommended Posts

Salutare baieti...Am comandat si eu o suspensie sport si omu` mi-a spus ca o sa coboare garda cu 40 de cm. Este posibil asa ceva??? Eu sunt de parere ca daca imi coboara masina atat...o sa merg cu masina fara roti ca nu o sa mai am nevoie :)) Voi ce ziceti? ? Se poate asa ceva??? :)
Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti...Am comandat si eu o suspensie sport si omu` mi-a spus ca o sa coboare garda cu 40 de cm. Este posibil asa ceva??? Eu sunt de parere ca daca imi coboara masina atat...o sa merg cu masina fara roti ca nu o sa mai am nevoie :)) Voi ce ziceti? ? Se poate asa ceva??? :)

 

 

poate ar trebui sa te gandesti cine iti recomanda piese pentru masina si cine ti le monteaza deoarece este clar ca omul care a afirmat ca iti coboara masina cu 40 de cm ( nu stiu exact dar cam atat are garda la sol un hummer) sigur nu stie ce vorbeste

Link to comment
Share on other sites

Nu am timp sa pun poze, pe a mea e suspensie 40/40 mm. Am postat aici cateva poze cu ea si cu inca un pisic rosu. http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...43725&st=20

e pe la pagina 2 daca nu ma insel. Asta ca sa-ti faci o idee cam cum vine suspensia. Deci a mea e 40/40 si cea rosie e 60/40.

 

La 40/40 se vede super in spate dar in fata ramane putin saltata, se vede si in poze. Cea mai frumoasa suspensie din punctul meu de vedere pe o pisica este 60/40.

Edited by ziemenz
Link to comment
Share on other sites

Nu am timp sa pun poze, pe a mea e suspensie 40/40 mm. Am postat aici cateva poze cu ea si cu inca un pisic rosu. http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...43725&st=20

e pe la pagina 2 daca nu ma insel. Asta ca sa-ti faci o idee cam cum vine suspensia. Deci a mea e 40/40 si cea rosie e 60/40.

 

La 40/40 se vede super in spate dar in fata ramane putin saltata, se vede si in poze. Cea mai frumoasa suspensie din punctul meu de vedere pe o pisica este 60/40.

 

 

 

Multumesc frumos pt poze... App..frumoasa foc pisica rosie :)

 

Tie nu ti se pare ca ai merge cu masina vreo 25 de cm afundata in asfalt? Sau te crezi cu lama de decopertat?

Pai cum naiba sa intrebi asa ceva? Daca intrebi inseamna ca te gandesti ca se poate... :)

 

 

 

Chiar nu era nevoie sa spui u vre-o prostioara de asta....La mine de asta scrie "Incepator"..Pt ca nu prea ma pricep eu f bine la masini...nu? Oricum,ai fost baiat bun pt ca ai postat...merci :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.